Санта Барбара• 11 июня 2018
Як припинити такі розмови?
Наша сімя така як у всіх.Але ми не любимо афішувати де були ,куди їздили ,і.д.Живемо в достатку ,подорожуємо і.д.Але цього ніхто не знає ,я людина закрита і чоловік також такий.Це коротко .Є родич близький ,який не так давно виїхав закордон на роботу .До того часу працював тут -на будові ,там також така робота.Його дзвінки починаються з насмішок і повчань ,доказувань ,що він все знає ,а ми ніколи не були за кордоном ,і поняття не маємо як там є.І на границі різні проколи бувають ,а це все треба знати ,і доказує і доказує і посміхається -робить з нас тупих.Чоловік його ставить на місце культурно .Але там що в лоб що по лбу.Я вже це все слухати не можу.Вчора знову та сама картина маслом,доказує що в Америку можна виїхати за 450 дол,і без проблем.Я йому говорю що в мене подруга щоб легалом виїхати вже 3 рази здавала екзамен з Англ мови в Києві і поки що 0.А він шо т мені розказуєш,і починає доказувати аж синіє.Коли я нарешті за купу років призналася що ми подорожуємо і були в багатьох країнах ,і не потрібно нас тут вчити і доказувати з насмішками.Аж перекосило і кинув слухавку.Як з такими людьми спілкуватися,розмови нормальної не получається -тільки про нього ,і як він все знає і вирішує і.д.І всі тупі.Вибачте за багато тексту -накипіло.
Тетя из министерства• 11 июня 2018
а зачем Вы с ним разговариваете?
у Вас слишком много лишнего времени и низкая самооценка - слушаете чужой бред.
берите трубку 1 раз из 5-ти, на второй минуте разговоре с криком ’ой, молоко убежало’ заканчивайте разговор.
все.
Бочка порохУ• 11 июня 2018
Это всё не то. Что-то другое лежит в основе этого общения. Что? Это брат мужа? Ваш?
Бритоножка• 11 июня 2018
Так не общайтесь с такой роднёй. Зачем ещё и по телефону, он вам что близкая подруга?
Санта Барбара
• 11 июня 2018
Ответ дляТетя из министерства
а зачем Вы с ним разговариваете?
все.
Я не завжди беру слухавку,Але він дзвонить 155 раз -поки не візьме хтось з нас.Простот відключаю вже телефон ,або ніби зірвався звязок.
Санта Барбара
• 11 июня 2018
Ответ дляБочка порохУ
Мій.
Как нефиг делать• 11 июня 2018
А зачем вы с ним спорите? Ну в Америку за 450дол...пусть так и будет.. пусть летит..Соглашайтесь, он же все знает
Санта Барбара
• 11 июня 2018
Ответ дляБочка порохУ
Причина в отношении родителей?
Можливо ...незнаю.
Є моменти ,коли моя мати так само зі мною спілкується з насмішками.
Санта Барбара
• 11 июня 2018
Ответ дляКак нефиг делать
Та не сперечалася майже ніколи ,він сам постійно доказує.Людина така ,що шукає слухача ,театр одного актоа.Але є якась межа в цьому всьому.
Блондинка в Шоколаде• 11 июня 2018
Ответ дляСанта Барбара
Можливо ...незнаю.
Обмежте спілкування
Бочка порохУ• 11 июня 2018
Ответ дляСанта Барбара
Можливо ...незнаю.
В идеале Вам бы сходить к психологу и решить эту ситуацию. Человек за тысячи км от Вас, но влияет на Вас, Вашего мужа, Вашу жизнь.
Как нефиг делать• 11 июня 2018
Ответ дляСанта Барбара
Та забейте. Взяли трубку: ’Угу, угу, классно, хорошо что сказал, угу, угу. Все мне надо бежать. Пока’ Вы слишком как-то близко к сердцу принимаете. Ну есть такие люди, которые знают больше всех)) Ну и пусть так считает)))
Играю_на_кларнете• 11 июня 2018
Який сенс подорожувати, якщо в інстаграмі фотки з відпочинку не постити? От тепер і розгрібайте)))
Санта Барбара
• 11 июня 2018
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Обмежте спілкування
В мене аж руки трусяться після розмови .Я незнаю чому він так впливає на мене .Ідіот ..вибачте.Потім в кінці говорить не падай духом і рже ,кидаючи слухавку.
Санта Барбара
• 11 июня 2018
Ответ дляИграю_на_кларнете

Блондинка в Шоколаде• 11 июня 2018
Ответ дляСанта Барбара
отримує результат розмови. Качає з вас енергію.
Бочка порохУ• 11 июня 2018
Ответ дляИграю_на_кларнете
Например, человек с раннего детства подвергается критике и не умеет показывать границы. Он физически становится большим, но психологически продолжает защищаться. Инстаграм это же такое поле для критики. На Бали была? Ой фууу, комары, ядовитые пауки. Ну хоть бы уже нормальный отель взяли..Сколько-сколько заплатили? Нуу..Вы лохи...я за 300$ в 10 раз лучше жила.
Санта Барбара
• 11 июня 2018
Ответ дляБочка порохУ
Ой точно Ви описали!! Ви психолог?
Аноним_1470• 11 июня 2018
Ответ дляСанта Барбара
научитесь его игнорить. А пока Вы не можете этого делать, он так и будет издеваться над Вами такими методами и кайфовать. Это такие люди. Вам надо поработать над собой.
Бочка порохУ• 11 июня 2018
Ответ дляСанта Барбара
Ой точно Ви описали!! Ви психолог?
Да). Но я детский, с взрослыми не работаю.
Санта Барбара
• 11 июня 2018
Ответ дляАноним_1470
як ?Я не знаю як це зробити ,з чого почати ?
Аноним_1470• 11 июня 2018
Ответ дляСанта Барбара
Не знаю. У меня это получилось как-то само собой. Я просто сама поняла почему так происходит. Может Зеланда послушать-почитать. А может к психологу.
Маргарита и Мастер• 11 июня 2018
Навіщо ви ведете розмови з не приємними вам людьми? Навіщо ви їм щось доказуєте?
-’Вася, я дуже рада, що в тебе все добре. До побачення’
І кладете слухавку...
Ото б я ще виправдовувалась...
Вам треба подорослішати.
І кладете слухавку...
Ото б я ще виправдовувалась...
Вам треба подорослішати.
atrorubens• 11 июня 2018
Автор, дуже Вам співчуваю.
З практичних порад - завчити на память фрази ’мені не цікаво /не буду / не хочу про це говорити’. А ще важливіше - завчити на память фразу ’я не буду продовжувати розмову в такому тоні’ чи ’мені не подобається такий тон розмови’ і класти трубку.
Маргарита и Мастер• 11 июня 2018
Ответ дляСанта Барбара
Можливо ...незнаю.
Ви дозволяєте спілкуватись з собою таким чином і брат це бачить...
Кондуктор автобуса• 11 июня 2018
Есть такой тип людей,видимо какое-то легкое нарушение психики,которым важно спорить и взять верх в любом споре,при том тема зарание бредовая . Просто не подигрывайте есу,не учавствуйте в споре.
Ответ дляСанта Барбара
Так скажите ему прямо: ’ты это говоришь, чтобы самоутвердиться и показать свое превосходство, потому что сам не уверен, что живешь нормально’?
Фисташковый кокец• 11 июня 2018
вот это вы странная автор какая разница родич или нет, послать и все, плюс что вам мешало при первых попытках такого бреда рассказать о ваших путешествиях чтоб он заткнулся?!
Птица секретарь• 11 июня 2018
Тю, не хотите общаться - не общайтесь
А то Вы ему еще что-то доказать пытаетесь. Зачем?
Сядьте и повторите вдумчиво вслух 10 раз фразу: ’Я ИМЕЮ ПРАВО НЕ ХОТЕТЬ общаться с братом’ ’Я ИМЕЮ ПРАВО НЕ ХОТЕТЬ общаться с неприятными мне людьми’ ’Я ИМЕЮ ПРАВО НЕ ХОТЕТЬ слушать’ ’Я ИМЕЮ ПРАВО НЕ ХОТЕТЬ тратить время на то, что мне не интересно’ ’Я ИМЕЮ ПРАВО НЕ ХОТЕТЬ! ИМЕЮ’ ну и дальше...
Произнесите это, послушайте, проанализируйте свои чувства.
А потом еще раз произнесите.