Аноним_Русалка• 12 июля 2018

Медична довідка для виїзду за кордон

Всім доброго дня! Може хто збирав останнім часом документи для виїзду за кордон на проживання , яка форма медичної довідки повинна бути для посольства? Як вона виглядає? В якій лікарні робиться? І для дитини теж . Будь ласка , може хтось щось знає, напишіть, бо я вже не знаю , що робити. Ходила по лікарнях , вони відправляють один до одного і нічого не знають. Ходила у відділ охорони здоров´я у своєму місті , вони мені дали копію наказу що з лютого 2018р. медична довідка(ф 082) для виїзджаючих за кордон (для посольства) скасована. На жаль від посольства ніякої відповіді...((
ОхиИВздохи• 12 июля 2018
какая страна?
автор Аноним_Русалка • 12 июля 2018
Іспанія
Звоночек• 12 июля 2018
я делала в Испанию, но блин не помню как она называется ....

в Александрийской больнице точно знают,там печати эти ставят ,на справки
автор Аноним_Русалка • 12 июля 2018
Ответ дляЗвоночек

В звичайній поліклініці? А потім носили цю довідку у відділ охорони здоров´я завіряти?
Звоночек• 12 июля 2018
нет не в обычной. в Александрийской . нам за деньги собирали весь пакет
на них апостиль тоже кажется ставили
автор Аноним_Русалка • 12 июля 2018
Ответ дляЗвоночек
на них апостиль тоже кажется ставили
Ясно. Дякую за інформацію! Може ще хтось напише яка форма, бо мені напевне тоді треба йти в поліклініку і вибивати з них цю довідку але потрібно знати точно як вона виглядає... Моя знайома рік тому зробила звичайну в поліклініці і її завернули, направили в профлікарню робити форму 082, потім цю довідку вона несла в міську раду у відділ охорони здоровя, там міняли стару довідку на нову , потім переклад і апостіль.
Slawa81• 12 июля 2018
Мне для Германии не требовали. Взяла с собой свой и ребенка прививочный лист, в Германии по приезду перевела на немецкий и отдала нашему семейному врачу. Прививки, которых не хватало, сделали на месте.
Slawa81• 12 июля 2018
Я не делала апостиль, ничего не заверяла. Участковая выписала все прививки на лист, заверила подписью и печатью личной. Все. По приезду просто перевела на немецкий
автор Аноним_Русалка • 12 июля 2018
Класно!!! Якби і в іспанському посольстві так було.... як би це дізнатися?....Дзвоню , трубку не беруть, пишу на електронку не відповідають , хоч бери, тай їдь в Київ))) Ми в Іспанії вже теж стали на облік в поліклініці, дитині дали участкового педіатра, зробили огляд , всі прививки ми вже ставили там. Приїхали сюди і тут будемо робити справки і кому це потрібно?....
автор Аноним_Русалка • 12 июля 2018
Ответ дляSlawa81