Посоветуйте пожалуйста базу, до 500 грн за номер в сутки. Спасибо.
Мама детишек• 02 августа 2018
Ми вчора були у Затоці. Людей з табличками здам житло дуже багато. Будакська коса мені не сподобалась, та і взагалі Затока. Зараз приїхали у Чорноморськ- тут казка
Особливо для дітей) Ми на Будакській косі платили по 150 з людини, але умови не дуже, думаю там на місці можна знайти, за руки буквально хапають, щоб подивилися кімнату.
Ответ дляМама детишек
А що саме не сподобалось в Затоці?Збираємось туди вперше..
Мама детишек• 02 августа 2018
Ответ дляSuperNova
Ми поспіхом зняли кімнату, море 10 кроків, думаємо чудово. Але діти 2 години покупались і сумно їм, що далі робити? А там де ми були ні території , ні качель, тільки дорога, бази і магазинчики. Навіть море не радувало ( Якщо в Затоку, то вибирайте базу з гарною територією, бо на морі ж не будете увесь день, треба десь і погуляти. А Чорноморськ це просто краса, море чисте, тепле, парки, для дітей маса всього. Ми в Затоку більше ні ногою. І море, доречі, в Чорноморську чистіше ніж на Будакській косі.
Ответ дляМама детишек
Дякую!! Вибрали базу з територією, побачимо )
kpoxa-shop• 19 августа 2018
Ответ дляSuperNova
Доброго вечера, що цікаве вибрали і де? Теж збираємося.