Я такое• 13 сентября 2018
Девченки! Кто граматически уверен в укр.языке? Так же правописание.
Девочки! Помогите скоректировать текст! Нужно, что бы без единой ошибки! Подскажите))) Ато грамотность я свою промечтала походу)
ТЕКСТ:"Яке ж то багатство, і щастя бути не залежною.. Ні від людей, ні від подій, ні від часу. Належати повністтю собі. Любити години самотності, і відчувати себе комфортно в них. Коли ти володієш часом, а не він тобою, коли ти встановлюєш рамки в усьому. А не час формує клітку... А в сучасності так і є!! Клітка під назвою робота, або сім"я, а в когось просто дитина. Або клітка безвихідь!! На жаль... Одиниці, мають свободу в усьому. Чия то вина? Людства!! Бо забули про людяність! Співчуття! Рівність в усьому! Перегони між клітками стали метою в житі! Називають то цілеспрямованність.. Херня то все мої дорогі.. Не буде щастя! Бо кохайте, кого схочеться! Не під статус, а за серцем йдіть! Працюйте, де душа розкривається! Народжуйте діток, да побільше! Бо гордість в них Ваша! Допомагайте, хто потребує!!...
P.S. Дякую Всесвіт тобі! За незалежність! За ПОКИ двух діток! За сім"ю, і вірних людей! І за можливість допомагати!"
Бедная Лиза• 13 сентября 2018
Ответ дляБеззубовна
весь текст корректировать,ошибки в каждом предложении . это стеб ?
это точно(((
Барабан для взрослых• 13 сентября 2018
у вас куча знаков препинания там, где их быть не должно
а там, где должно - их нет
Вся такая растыкая• 13 сентября 2018
’Яке ж то багатство і щастя бути незалежною.. Ні від людей, ні від подій, ні від часу. Належати повністтю собі. Любити години самотності і відчувати себе комфортно в них. Коли ти володієш часом, а не він тобою, коли ти встановлюєш рамки в усьому. А не час формує клітку... А в сучасності так і є!! Клітка під назвою ’робота’, або ’сім’я’, а в когось просто ’дитина’. Або клітка ’безвихідь’!! На жаль... Одиниці мають свободу в усьому. Чия то вина? Людства!! Бо забули про людяність! Співчуття! Рівність в усьому! Перегони між клітками стали метою в житТі! Називають то ’цілеспрямованність’.. Херня то все мої дорогі.. Не буде щастя! Бо кохайте, кого схочеться! Не під статус, а за серцем йдіть! Працюйте, де душа розкривається! Народжуйте діток, Та побільше! Бо гордість в них Ваша! Допомагайте, хто потребує!!...
P.S. Дякую Всесвіт тобі! За незалежність! За ПОКИ двух діток! За сім’ю і вірних людей! І за можливість допомагати!’
Я такое
• 13 сентября 2018
Ответ дляБеззубовна
Нет, почему же? Если есть желание - помогите)
Сижу на стуле• 13 сентября 2018
Суржик ... та знаки . А так текст написано непогано .. дочитала:))
сама себе прекрасная• 13 сентября 2018
Яке ж то багатство і щастя бути незалежною.. Ні від людей, ні від подій, ні від часу. Належати повністю собі. Любити години самотності і відчувати себе комфортно в них. Коли ти володієшь часом, а не він тобою, коли ти встановлюєшь рамки в усьому. А не час формує клітку... А в сучасності так і є!! Клітка під назвою робота, або сім´я, а в когось просто дитина. Або клітка безвихідь!! На жаль... Одиниці мають свободу в усьому. Чия то вина? Людства!! Бо забули про людяність! Співчуття! Рівність в усьому! Перегони між клітками стали метою в житті! Називають то цілеспрямованністю.. Херня то все, мої дорогі.. Не буде щастя! Бо кохайте, кого схочеться! Не під статус, а за серцем йдіть! Працюйте, де душа розкривається! Народжуйте діток, та побільше! Бо гордість в них Ваша! Допомагайте, хто потребує!!...
P.S. Дякую, Всесвіт, тобі! За незалежність! За ПОКИ двух діток! За сім´ю i вірних людей! І за можливість допомагати!’
Я такое
• 13 сентября 2018
Ответ дляА_Шо_Такое
Столько ошибок, что устанешь исправлять...
Если тяжело, не вмешевайтесь) Хорошего вечера)
А_Шо_Такое• 13 сентября 2018
Ответ длясама себе прекрасная
ДвУх діток?
Беззубовна• 13 сентября 2018
Ответ дляЯ такое
Яке ж то багатство і щастя бути незалежною.. Ні від людей, ні від подій, ні від часу. Належати повністю собі. Любити години самотності і відчувати себе комфортно в них. Коли ти володієш часом, а не він тобою, коли ти встановлюєш рамки в усьому , а не час формує клітку... А в сучасності так і є ! Клітка під назвою ’робота’ або ’сім’я’, а в когось просто ’дитина’. Або клітка ’безвихідь’ ! На жаль... Одиниці мають свободу в усьому. Чия то вина? Людства ! Бо забули про людяність ! Співчуття ! Рівність в усьому ! Перегони між клітками стали метою в житті ! Називають то ’цілеспрямованність’... Херня то все мої дорогі... Не буде щастя ! Бо кохайте, кого схочеться ! Не під статус, а за серцем йдіть ! Працюйте де душа розкривається ! Народжуйте діток та побільше ! Бо гордість в них Ваша ! Допомагайте тому, хто потребує !...
P.S. Дякую Всесвіт тобі ! За незалежність ! За , поки що, двох діток ! За сім’ю і вірних людей! І за можливість допомагати !
Я такое
• 13 сентября 2018
Ответ дляСижу на стуле
Тут главное текст, а кто умеет - помогите))
Беззубовна• 13 сентября 2018
Ответ дляЯ такое
володієшь = володієш
Я такое
• 13 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
шо у вас з апострофом? і куча ком, там де іх не має бути
і по смислу протиріччя.. там діти клітка... а далі нарождуйте і т.д
смисл наче є, але він сам собі ...
Клетка в виде детей, но мало кто умеет совместить. И работу, и детей, и любиого человека
Слепок стопы• 13 сентября 2018
Ответ дляОтполированный Артем
Разве «не залежною» не пишется слитно - незалежною?
правильно. пишется вместе ’незалежною’
Ответ дляБеззубовна
цілеспрямованість з однією н і перед словом я б тире поставила