Я такое• 13 сентября 2018

Девченки! Кто граматически уверен в укр.языке? Так же правописание.

Девочки! Помогите скоректировать текст! Нужно, что бы без единой ошибки! Подскажите))) Ато грамотность я свою промечтала походу)

ТЕКСТ:"Яке ж то багатство, і щастя бути не залежною.. Ні від людей, ні від подій, ні від часу. Належати повністтю собі. Любити години самотності, і відчувати себе комфортно в них. Коли ти володієш часом, а не він тобою, коли ти встановлюєш рамки в усьому. А не час формує клітку... А в сучасності так і є!! Клітка під назвою робота, або сім"я, а в когось просто дитина. Або клітка безвихідь!! На жаль... Одиниці, мають свободу в усьому. Чия то вина? Людства!! Бо забули про людяність! Співчуття! Рівність в усьому! Перегони між клітками стали метою в житі! Називають то цілеспрямованність.. Херня то все мої дорогі.. Не буде щастя! Бо кохайте, кого схочеться! Не під статус, а за серцем йдіть! Працюйте, де душа розкривається! Народжуйте діток, да побільше! Бо гордість в них Ваша! Допомагайте, хто потребує!!...
P.S. Дякую Всесвіт тобі! За незалежність! За ПОКИ двух діток! За сім"ю, і вірних людей! І за можливість допомагати!"
Бедная Лиза• 13 сентября 2018
багатство і щастя - без коми

Бедная Лиза• 13 сентября 2018
Яке ж то багатство і щастя - бути не залежною.

я би так написала
Бедная Лиза• 13 сентября 2018
повністю
Беззубовна• 13 сентября 2018
весь текст корректировать,ошибки в каждом предложении . это стеб ?
Бедная Лиза• 13 сентября 2018
робота або сім’я,
А_Шо_Такое• 13 сентября 2018
Столько ошибок, что устанешь исправлять...
Бедная Лиза• 13 сентября 2018
Ответ дляБеззубовна
это точно(((
Кудряшка Сью• 13 сентября 2018
повністю
двох діток
Отполированный Артем• 13 сентября 2018
Разве «не залежною» не пишется слитно - незалежною?

Коробка с карандашандрами• 13 сентября 2018
Незалежною слитно. Повністю з однією т.
Барабан для взрослых• 13 сентября 2018
у вас куча знаков препинания там, где их быть не должно
а там, где должно - их нет
Laura 28• 13 сентября 2018
з першого речення...незалежною і пішли далі...
Вся такая растыкая• 13 сентября 2018
’Яке ж то багатство і щастя бути незалежною.. Ні від людей, ні від подій, ні від часу. Належати повністтю собі. Любити години самотності і відчувати себе комфортно в них. Коли ти володієш часом, а не він тобою, коли ти встановлюєш рамки в усьому. А не час формує клітку... А в сучасності так і є!! Клітка під назвою ’робота’, або ’сім’я’, а в когось просто ’дитина’. Або клітка ’безвихідь’!! На жаль... Одиниці мають свободу в усьому. Чия то вина? Людства!! Бо забули про людяність! Співчуття! Рівність в усьому! Перегони між клітками стали метою в житТі! Називають то ’цілеспрямованність’.. Херня то все мої дорогі.. Не буде щастя! Бо кохайте, кого схочеться! Не під статус, а за серцем йдіть! Працюйте, де душа розкривається! Народжуйте діток, Та побільше! Бо гордість в них Ваша! Допомагайте, хто потребує!!...
P.S. Дякую Всесвіт тобі! За незалежність! За ПОКИ двух діток! За сім’ю і вірних людей! І за можливість допомагати!’
автор Я такое • 13 сентября 2018
Ответ дляБеззубовна
Нет, почему же? Если есть желание - помогите)
Сижу на стуле• 13 сентября 2018
Суржик ... та знаки . А так текст написано непогано .. дочитала:))
сама себе прекрасная• 13 сентября 2018
Яке ж то багатство і щастя бути незалежною.. Ні від людей, ні від подій, ні від часу. Належати повністю собі. Любити години самотності і відчувати себе комфортно в них. Коли ти володієшь часом, а не він тобою, коли ти встановлюєшь рамки в усьому. А не час формує клітку... А в сучасності так і є!! Клітка під назвою робота, або сім´я, а в когось просто дитина. Або клітка безвихідь!! На жаль... Одиниці мають свободу в усьому. Чия то вина? Людства!! Бо забули про людяність! Співчуття! Рівність в усьому! Перегони між клітками стали метою в житті! Називають то цілеспрямованністю.. Херня то все, мої дорогі.. Не буде щастя! Бо кохайте, кого схочеться! Не під статус, а за серцем йдіть! Працюйте, де душа розкривається! Народжуйте діток, та побільше! Бо гордість в них Ваша! Допомагайте, хто потребує!!...
P.S. Дякую, Всесвіт, тобі! За незалежність! За ПОКИ двух діток! За сім´ю i вірних людей! І за можливість допомагати!’
А_Шо_Такое• 13 сентября 2018
Даже в названии темы есть три ошибки
автор Я такое • 13 сентября 2018
Ответ дляА_Шо_Такое
Если тяжело, не вмешевайтесь) Хорошего вечера)
А_Шо_Такое• 13 сентября 2018
Ответ длясама себе прекрасная
ДвУх діток?

Laura 28• 13 сентября 2018
шо у вас з апострофом? і куча ком, там де іх не має бути
і по смислу протиріччя.. там діти клітка... а далі нарождуйте і т.д
смисл наче є, але він сам собі ...
Леска• 13 сентября 2018
Еещалежний- разом
Леска• 13 сентября 2018
Незалежний**
Беззубовна• 13 сентября 2018
Ответ дляЯ такое
Яке ж то багатство і щастя бути незалежною.. Ні від людей, ні від подій, ні від часу. Належати повністю собі. Любити години самотності і відчувати себе комфортно в них. Коли ти володієш часом, а не він тобою, коли ти встановлюєш рамки в усьому , а не час формує клітку... А в сучасності так і є ! Клітка під назвою ’робота’ або ’сім’я’, а в когось просто ’дитина’. Або клітка ’безвихідь’ ! На жаль... Одиниці мають свободу в усьому. Чия то вина? Людства ! Бо забули про людяність ! Співчуття ! Рівність в усьому ! Перегони між клітками стали метою в житті ! Називають то ’цілеспрямованність’... Херня то все мої дорогі... Не буде щастя ! Бо кохайте, кого схочеться ! Не під статус, а за серцем йдіть ! Працюйте де душа розкривається ! Народжуйте діток та побільше ! Бо гордість в них Ваша ! Допомагайте тому, хто потребує !...
P.S. Дякую Всесвіт тобі ! За незалежність ! За , поки що, двох діток ! За сім’ю і вірних людей! І за можливість допомагати !
автор Я такое • 13 сентября 2018
Ответ дляСижу на стуле
Тут главное текст, а кто умеет - помогите))
Laura 28• 13 сентября 2018
повністю.. одна т
Беззубовна• 13 сентября 2018
Ответ дляЯ такое
володієшь = володієш
автор Я такое • 13 сентября 2018
Ответ дляLaura 28
смисл наче є, але він сам собі ...
Клетка в виде детей, но мало кто умеет совместить. И работу, и детей, и любиого человека
Слепок стопы• 13 сентября 2018
Ответ дляОтполированный Артем
правильно. пишется вместе ’незалежною’
Laura 28• 13 сентября 2018
Ответ дляБеззубовна
цілеспрямованість з однією н і перед словом я б тире поставила
Laura 28• 13 сентября 2018
Ответ дляЯ такое
я ж вам кажу.. шо протиріччя тексту і пс...
але то ваша справа