Шукаю книжки цієї саги, але не можу знайти укр. мовою. Може в когось є, то я би купила. Дякую.
Ответ дляKateFrosty
А вони взагалі є українською? Хто видавав?
Бачила на одному ресурсі дівчина продавала частину ,,затемнення,, (укр. мовою). Інших книг в неї не було
Ответ дляМарина111111
Олх
Дякую, там немає в наявності, я до того як писати сюди все там промоніторила
KateFrosty• 08 декабря 2022
Ответ дляlionesscat
Ага. Знайшла. У 2010 році видавали КМ-Букс. Видання старе. Навряд знайдете(