lionesscat• 08 декабря 2022

Хто може продати книги саги ,,Сутінки,,?

Шукаю книжки цієї саги, але не можу знайти укр. мовою. Може в когось є, то я би купила. Дякую.
KateFrosty• 08 декабря 2022
А вони взагалі є українською? Хто видавав?
Марина111111• 08 декабря 2022
Олх
автор lionesscat • 08 декабря 2022
Ответ дляKateFrosty
Бачила на одному ресурсі дівчина продавала частину ,,затемнення,, (укр. мовою). Інших книг в неї не було
автор lionesscat • 08 декабря 2022
Ответ дляМарина111111
Олх
Дякую, там немає в наявності, я до того як писати сюди все там промоніторила
KateFrosty• 08 декабря 2022
Ответ дляlionesscat
Ага. Знайшла. У 2010 році видавали КМ-Букс. Видання старе. Навряд знайдете(
шальная мама• 08 декабря 2022
Спитайте в Книжкова барахолка на Фейсбуці
автор lionesscat • 09 декабря 2022
Дякую!