Не знаю брать или не брать модель скини? Ребёнок худой.
Виктория1677• 14 сентября 2018
Мой только скини и носит - они не в обтяжку.
Все остальное висит мешком на нем.
НМ.
Все остальное висит мешком на нем.
НМ.
Ответ дляBlekvud
От мій в скінні, не йдуть в обтяжку! То чому не комфортно?
ну если не в обтяжку, то это не скинни, а просто зауженные книзу джинсы. А если сильно впритык, то это не присесть нормально, ничего. Я выбираю джинсы всегда на регулируемой резинке на поясе, чтобы ничего нигде не давило.
Ответ дляAcida
Це модель skinny, просто мій худенький, і на ньому не сидять в обліпку!
Боже, як з вами складно!
Завжди купую zara skinny, а моделі як ви кажете - просто завужені до низу, називаються slim.
Боже, як з вами складно!
Ответ дляAcida
Нє, ну Ви краще знаєте , скінні в нас чи ні.
Ответ дляBlekvud
не треба так бурно реагувати) Я вірю, що у Вас скінні, заспокойтеся) Навіть не полінилися фото зробити) Але на вас вони сидять, як сліми, це ж інша річ) Якщо скінні сидять, як повинні сидіти, то, на мою думку, і на думку мого сина, до речі, вони не зручні.