Не раскрытый парашют• 16 сентября 2018
Що порадите робити?
Доброго часу дня.
Шановні, порадьте що мені робити , бо я у розпачі?
Чоловік планує ( поки що розмови) забрати свою матір до нас . Живемо ми в різних куточках Украіни( ми у Львівській області, вона в Одеській). Будинок із 3- ма кімнатами . Все б то нічого, але я із свекрухою в поганих стосунках. вона дуже скандальна жінка, свариться весь час із кимось , як тільки в гості приїжджаємо, то із чоловіком моїм свариться. Зі мною то взагалі... короче не таку невістку вона собі шукала і якими вона мене тільки словами не обзивала, вмовляв чоловіка щоб він розвівся зі мною. Пройшло вже багато років спілкуємось, але дуже натянуто.
Свекруха живе одна і чоловік хоче забрати до нас, що ніби якщо щось то тут у нас він знає до кого звернутись і так далі а як там в Одесі він не знає шо з нею робити. Свекрухі ще немає 60 вона працює і так далі, але коли хворіє нема кому за нею дивитись і чоловік не моє змоги кататись туди. Короче я розумію чоловіка, але це будуть скандали і тому подібне , так не далеко і до розлучення буде ( а з чоловіком ми вже майже 20 років) . Що робити?
Блондинка в Шоколаде• 16 сентября 2018
Или мамо или вы. Если привезет, вы разведетесь, без вариантов.
Оябунчик• 16 сентября 2018
Продать квартиру или дом, где она живет сейчас и купить недалеко от Вас. Ну и вероятнее всего содержать тоже Вам прийдется, если работу не найдёт. Но в свой дом не пускайте!
Разачаровусь_очень_быстро• 16 сентября 2018
Ой, ну то свекруха знайшла нарешті накоротший шлях до вашого розлучення. Кажіть чоловіку, хай він їде сам до мамки жити.
Бутербродница• 16 сентября 2018
Мне всегда интересны подобные вопросы! Ну, если большая часть советчиц вам напишет, чтобы не забирали, вы покажете это мужу и не заберете???
Это вопрос чисто семейный и решать его нужно в кругу семьи! К тому же, какая бы свекровь не была, она навсегда останется мамой вашему мужу.
После шести ни-ни• 16 сентября 2018
Живите рядом, но не вместе. Продавайте жилье в одесской обл. И покупайте во львовский.
Грабля• 16 сентября 2018
Хай мамо візьме до себе самотню жінку, щоб доглядала за проживання.
Може в мами подруги є, разом жити веселіше.
Не раскрытый парашют
• 16 сентября 2018
Ми розмовляли із чоловіком і я казала та і він сам розуміє що будуть скандали. Я кажу що я не зможу з нею, на шо він каже що в нього немає іншого виходу, бо неї змоги їздити немає.
Купити квартиру їй теж не варіант, бо та хата старенька і багато за неї не візьмеш.
Я розумію що вона його мати, але що мені тоді робити.. прийняти її і кожен день вона буде сидіти на шиї, командувати. Вона ж відносно ще молода 58 років.
Вона розсварилась зі всима кого знала, із чоловіками своїми, подруг немає, сестри і ті з нею не розмовляють.
Фифачка• 16 сентября 2018
Она еще не в возрасте, который требует ухода и совместного проживания с Вами.
Не раскрытый парашют
• 16 сентября 2018
Питання ще так гостро не стоїть , чоловік поки що радиться що було б так краще і йому спокійніше. Їй ми ще нічого не казали, але вона не проти.
А чого ж проти бути на роботу не ходить, всеодно там ні з ким особливо не спілкується. Та ще й прислужувать за нею будуть.
Не раскрытый парашют
• 16 сентября 2018
Теж так вважаю, що краще найняти можливо жінку чи когось щоб доглядав у випадку чогось. Бо я не витримаю .
Не раскрытый парашют
• 16 сентября 2018
Але чоловік не довіряє тим доглядальницям . Краще біля мене каже щоб була, а сам весь час на роботі.
Грабля• 16 сентября 2018
Ответ для40каградусная
Може знімати для мами кімнату десь біля вас?
З умовою, що якщо пересвариться з 3 хазяями - хай мандрує до себе додому.
Грабля• 16 сентября 2018
Ответ для40каградусная
З сучасною технікою все можна контролювати на відстані, відеосостереження, скайп, телефон.
Стервочка• 16 сентября 2018
Ответ для40каградусная
вони ж ще молода жінка, яка не потребує догляду, дивний у вас чоловік, в мене питання стояло б категорично, або сім’я, або мама
Не раскрытый парашют
• 16 сентября 2018
Ой дівчата, прям не знаю... Сижу реву... я розумію що це на мої плечі все ляже. Оскільки чоловік весь час на роботі, відрядження.
Ультиматум не хочу ставити, вона все ж його мати.
Не раскрытый парашют
• 16 сентября 2018
Буду пробувати, вмовляти його. Дякувати Богу, що питання ще не стоїть гостро і можливо стилю чоловіка на свою сторону.
Носки на подтяжках• 16 сентября 2018
У меня маме 80. 15 лет назад после смерти отца продали её квартиру и купили рядом однокомнатную. Общаемся часто. Но еле её уговорила на это. И она сказала,, что ни за какие коврижки не переедет к нам. Не идите на поводу у мужа - 58 лет, да она ещё и замуж может выйти.
Стервочка• 16 сентября 2018
Ответ для40каградусная
а ви його дружина і він, якщо створив власну сім’ю, то повинен відірватися від мами
Не раскрытый парашют
• 16 сентября 2018
Ответ дляСтервочка
А якщо у випадку ультиматуму він вибере матір , бо це моя мама або навіть якщо стане на мою сторону а з часом їй буде потрібна допомога, а він через брак часу чи не можливості приїхати буде картати в тому мене?