Оно само купилось• 03 октября 2018
Неякісна новобудова в центрі чи якісна в спальному районі??
Нерухомість не в Києві.обласний центр.Купую щоб здавати в оренду.Ціна оренди в центрі 5000грн в спальному районі-3500грн.Площа квартир однакова.і поверх теж.Та що в центрі-повністю сирець і все"косо-криво"погана шумоізоляція.дешеві вікна.Найгірший з забудівників нашого міста.Квартира в спальному районі-один з найкращих БК..зроблено ремонт на 50 відсотків.шикарні панорамні вікна..елітний будинок.Ціна квартир-однаковісінька.Що обрали б ви???
Называйте меня Повелитель• 03 октября 2018
Половина ремонта-это тоже денег стоит) я б выбрала спальный район, панорамные окна.
Оно само купилось
• 03 октября 2018
Ответ дляволосатое стекло
А какой вид из квартиры с панорамным окном?
на інший такий же будинок.Великий комплекс з фонтанами ландшафтним дизайном...
Манка Я• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
Де таке диво? Може я переїду до вас :)
Угги_в_горошек• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
мм.мммм а яке місто?
Угги_в_горошек• 03 октября 2018
я б навіть не сумнівалася! тим більше, що і арендна плата може і не 3500, як ви думаєте. а за більше знайдете людину
Оно само купилось
• 03 октября 2018
Ответ дляУгги_в_горошек
мм.мммм а яке місто?
Івано-Франківськ
Оно само купилось
• 03 октября 2018
Ответ дляМанка Я
Де таке диво? Може я переїду до вас :)
Я б не сказала що диво..але кожен їхній проект особливий.Тут не можна кидати ссилку..на БК єдине скажу що в Івано-Франківську
Манка Я• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
Ви можете написати забудовника та в якому районі збудована така краса! А я погуглю :)
Оно само купилось
• 03 октября 2018
Ответ дляМанка Я
БК Мельник.те що я вибрала ще в процесі будівництва але на сайті їхньому є фото готових будинків і проекти
Оно само купилось
• 03 октября 2018
Ответ дляСусановна
А сколько стоят у вас квартиры? Может я перееду
Ціни різні.стартують з 9000грн м кв на етапі будівництва
Манка Я• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
Це в нього вже готові будинки з ланшафтним дизайном та фонтаном?
Оно само купилось
• 03 октября 2018
Ответ дляМанка Я
Будинки вже майже готові..а благоустрій тільки почали робити-здача в кінці року.Це має бути бульвар між двома комплексами
Манка Я• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
напишіть вулицю, будь ласка
бо не можу знайти дуже багато проектів
волосатое стекло• 03 октября 2018
Я за второй вариант. Мне кажется он вам самой больше нравится чем первый)