Оно само купилось• 03 октября 2018

Неякісна новобудова в центрі чи якісна в спальному районі??

Нерухомість не в Києві.обласний центр.Купую щоб здавати в оренду.Ціна оренди в центрі 5000грн в спальному районі-3500грн.Площа квартир однакова.і поверх теж.Та що в центрі-повністю сирець і все"косо-криво"погана шумоізоляція.дешеві вікна.Найгірший з забудівників нашого міста.Квартира в спальному районі-один з найкращих БК..зроблено ремонт на 50 відсотків.шикарні панорамні вікна..елітний будинок.Ціна квартир-однаковісінька.Що обрали б ви???
Ромашкинная• 03 октября 2018
В спальном месте

Губки-уточкой• 03 октября 2018
Я обрала би якiсть.
Манка Я• 03 октября 2018
в спальному районі, бо якість квартири то головне
Угги_в_горошек• 03 октября 2018
я за якість!! вона ж потім вам залишиться!
Называйте меня Повелитель• 03 октября 2018
Половина ремонта-это тоже денег стоит) я б выбрала спальный район, панорамные окна.
волосатое стекло• 03 октября 2018
А какой вид из квартиры с панорамным окном?
Дежурняшная• 03 октября 2018
Райцентр для оренди - неякісне, але в центрі.
Дуболом• 03 октября 2018
в спальном районе.после могут и ваши дети жить..
автор Оно само купилось • 03 октября 2018
Ответ дляволосатое стекло
на інший такий же будинок.Великий комплекс з фонтанами ландшафтним дизайном...

Манка Я• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
Де таке диво? Може я переїду до вас :)
Угги_в_горошек• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
мм.мммм а яке місто?
Угги_в_горошек• 03 октября 2018
я б навіть не сумнівалася! тим більше, що і арендна плата може і не 3500, як ви думаєте. а за більше знайдете людину
Ответ дляУгги_в_горошек
мм.мммм а яке місто?
Івано-Франківськ
Слепок стопы• 03 октября 2018
Ой, шось менi пiдсказуе, що це Iвано-Франкiвськ
Ответ дляМанка Я
Де таке диво? Може я переїду до вас :)
Я б не сказала що диво..але кожен їхній проект особливий.Тут не можна кидати ссилку..на БК єдине скажу що в Івано-Франківську
Манка Я• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
Ви можете написати забудовника та в якому районі збудована така краса! А я погуглю :)
Слепок стопы• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
Івано-Франківськ
калиновая слобода?
Угги_в_горошек• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
Івано-Франківськ
Сусановна• 03 октября 2018
А сколько стоят у вас квартиры? Может я перееду

Ответ дляМанка Я
БК Мельник.те що я вибрала ще в процесі будівництва але на сайті їхньому є фото готових будинків і проекти
Ответ дляСусановна
Ціни різні.стартують з 9000грн м кв на етапі будівництва
Манка Я• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
Це в нього вже готові будинки з ланшафтним дизайном та фонтаном?
Ответ дляМанка Я
Будинки вже майже готові..а благоустрій тільки почали робити-здача в кінці року.Це має бути бульвар між двома комплексами
Манка Я• 03 октября 2018
Ответ дляОно само купилось
напишіть вулицю, будь ласка бо не можу знайти дуже багато проектів
волосатое стекло• 03 октября 2018
Я за второй вариант. Мне кажется он вам самой больше нравится чем первый)