Аноним• 01 октября 2012

Шукаю модног стилста у Львові

Після вагітності зовсім розучилась модно  одягатися. Ніби  і купляю брендові речі, але не вмію використовувати аксесуари, підбирати одне до одного.... Так ніби настав якийсь ступор....   Шукаю людину щоб навчила мене стильно  і сексапільно виглядати. Чекаю на пропозиціі ....
Аноним• 01 октября 2012

http://raguli.sumno.com/post/takyj-stylist/

автор Аноним • 01 октября 2012
Та я серйозно....
автор Аноним • 01 октября 2012
Навіть не знала що таке є у Львові
Dobra• 01 октября 2012
Ответ дляАноним
Навіть не знала що таке є у Львові
Ви зареєстровані на Дівочих посиденьках?
Там дівчата вам точно допоможуть, є шопоголіки зі стажем.
Аноним• 25 ноября 2012
Ответ дляАноним
Навіть не знала що таке є у Львові
уявіть собі,у Львові є все,що треба і навіть стилісти,це у Києві вже кожен другий стиліст а ля Зверєв,і кожен третій виглядає як трансвестит,та ще й весь в стразах))))))))))))і думають,що модні,а у Львові ще є люди,які мають смак и почуття стилю
так що вчіться....