Підкажіть у Києві, на Правому березі. Будь ласка, хто в темі.
В Унмоменто дублянка довга - дві тисячі за хімчистку, дві сімсот з пропиткою. Це ж капєц.
Лотус теж близько двох.
Щось дешевше буває в цьому світі?
Дублянка довга, чорна, треба чистку і пропитку.
І куртка осіння нубук, треба ремонт (кицька подала) і хімчистка з відновленням кольору.
Дякую!
Лотус теж близько двох.
Щось дешевше буває в цьому світі?
Дякую!
ПлюшкамиБалуюсь• 25 октября 2018
Химчистка аква так и забивайте в поиск и сайт так и написан а то есть другая еще
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Спасибі, дивлюсь!