Четырёхсторонний скотч• 07 ноября 2018

Як працюють ріелтори?

Цікавить механізм роботи ріелтора, якщо його наймати для пошуку квартири.

Яка приблизно вартість чи відсоток який він бере. Взагалі як працює?
автор Четырёхсторонний скотч • 07 ноября 2018
Цікавлюся, бо не можемо квартиру самі знайти.

Папина дочка• 07 ноября 2018
Працювати, як і ви, він буде на олх та лун.
Злюка-закусюка• 07 ноября 2018
50% от стоимости арендуемой Вами квартиры,единоразово.
Sik• 07 ноября 2018
50% от стоимости аренды.
Мова йде про покупку
Беззубовна• 07 ноября 2018
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Мова йде про покупку
от 3 до 5 процентов, как договоритесь
Подумывающая• 07 ноября 2018
В идеале, даёте запрос, максимально уточняете, чтобы не гонять по всем адресам, и посмотреть хотя бы 2-3 квартиры в день. Он созванивается, договаривается, пробивает инфо по квартире. Я, когда-то первую квартиру смотрела, пересмотрела штук 80. Вторую купила со второго просмотра. Третий раз год искала, а потом вынырнул с предложением риэлтор, с которым смотрела в начале года, и оно. Как повезет. И смотрите, как работает риэлтор. Если просто заваливает вас простынями ссылок - ищите другого.
Ответ дляПодумывающая
А йому завдаток зразу якийсь давати чи від покупки?
Подумывающая• 07 ноября 2018
Ні в якому разі не наперед. Сплата відбудеться під час купівлі квартири. Після підписання договору купівлі-продажу.

Ответ дляПодумывающая
А яка їм гарантія, що ми заплатимо?
Подумывающая• 07 ноября 2018
Ну якщо ви професійний кидала, то ніяких гарантій.
Ответ дляПодумывающая
Нє, ми не професійні))) аматори.

Жартую звичайно. Цікавлюся наперед всіма нюансами
Подумывающая• 07 ноября 2018
Зазвичай, ви підписується два договори, якщо знайдете квартиру. Перший - це завдаток(в нотаріальній конторі), там вказана і їх послуга. Другий( до місяця, як вам, та продавцю зручніше) - в нотаріальні конторі.
Подумывающая• 07 ноября 2018
Другий - це повний розрахунок, плюс всі податки, послуга банку, нотаріуса та комісія ріелтора.