Да, я блондинка!• 23 ноября 2018

Нерви не к чьорту

Нерви вже на межі від цього життя! Сьогодні розревілась, тому що підійшов мужчина і запропонував допомогу. Я несла коробку велику і важку, а людина побачила і запропонувала допомогу. А я розревілась як белуга. Злякала, напевно людину...
Питає що чому плачете? А я й кажу що так рідко хтось допомогу пропонує. Та щей допомагає...
Капєц вже...
А як ви реагуєте на допомогу сторонніх?)
Ishtar• 23 ноября 2018
порадовало * чьорту* вы уж или русским или украинским.... Простите не сдержалась..

автор Да, я блондинка! • 23 ноября 2018
Ответ дляIshtar
Я з Рівного, у нас тут суржик рулить!)
Нічого страшного, що не стримались, я вже виплакалась, стреш зняла, можете вже що хочете писати)
автор Да, я блондинка! • 23 ноября 2018
стреш = стрес
Не обижаюсь• 23 ноября 2018
Гормоны или ПМС?
автор Да, я блондинка! • 23 ноября 2018
Ответ дляНе обижаюсь
Гормоны или ПМС?
і одне, і інше, а ще безсексін хроничний... от і сльози, і нерви...
Не обижаюсь• 23 ноября 2018
Ответ дляДа, я блондинка!
ой, так вам в первую очередь надо хорошего дядьку найти, он быстро вылечит плаксивость
Силиконочка• 23 ноября 2018
Мне помощи ни кто не предлагал

А вот от меня все бабушки на районе шарахаются, когда предлагаю сумку тяжелую донести.
Не доверяют-жаль(
автор Да, я блондинка! • 23 ноября 2018
Ответ дляНе обижаюсь
Согласна, тут не поспориш з цією рекомендацією)
автор Да, я блондинка! • 23 ноября 2018
Ответ дляСиликоночка
Мне помощи ни кто не предлагал

Не доверяют-жаль(
А я іноді пропоную. Погоджуються)
У нас обл.центр, живу в районі Автвовокзалу, іноді як побачу як ці малесенькі старенькі бабинята тащать мішки і торби з базара чи на базар - пропоную допомогу. Погоджуються)

Силиконочка• 23 ноября 2018
Ответ дляДа, я блондинка!
А я іноді пропоную. Погоджуються)
У нас в киеве не прокатывает(
Не доверчивые-очень, да и понятно почему.
Эх((
автор Да, я блондинка! • 23 ноября 2018
Ответ дляСиликоночка
У нас в киеве не прокатывает(
Эх((
Вірю Вам! Я сама як попадаю в Київ, то як комочок себе відчуваю: велике місто, чуже місто. Це мені так. А може так і іншим.
Хоча допомагати і підтримувати один одного - це ж прекрасно)
Надувная пыль• 23 ноября 2018
чьорт побьери! Автор вам надо комедию посмотреть и поесть вкусняшек!
автор Да, я блондинка! • 23 ноября 2018
Ответ дляНадувная пыль
Їсти, то ні, бо не хочу повертатись до великої ваги, тільки рік як насолоджуюсь своїми 63 кг після 85. А от комедію - да, це можна було б)