Здрасьтенька• 16 января 2019
Невропатологи є тут? Розшифровка діагнозу.
Хто розшифрує простими словами діагноз? І що з ним робити?
Діагноз:
Вертебро-базилярна недостатність на тлі артеріальної гіпертензії шийного остеохондрозу. Енцефалопатія змішаного генезу (неонатальна, гіпертонічна) 2 ступеня з цефалгічним с-мом, вестибуло-атоктичними розладами.
Діагноз:
Здрасьтенька
• 16 января 2019
Ответ дляБутылка Кифира
А кто диагноз поставил?
В больнице после мрт
valentyn_a• 16 января 2019
це не діагноз.це те,що бачить апарат.діагноз поставить лікар,який направляв.
Здрасьтенька
• 16 января 2019
Ответ дляvalentyn_a
Це діагноз після стаціонарного лікування поставив лечащий врач в больнице