Папина дочка• 22 января 2019
ОСББ і сторонні споживачі електроенергії
Обладнання провайдерів інтернету, які надають послуги мешканцям нашого будинку, знаходиться у нашому будинку і споживають електроенергію. Чи можливо для провайдерів встановити щомісячну плату за споживану електроенергію, щоб вони сплачували до нашого ОСББ? Є така практика?
Свисток ля-минор• 22 января 2019
у нас не осбб, провайдеры оплачивают комунальному предприятию за то, что их оборудование стоит у нас в доме
Папина дочка
• 22 января 2019
А как вы установили сколько именно они должны оплачивать? Исходили их льготного тарифа электроэнергии для ОСББ и потребляемой мощности оборудования?