дЫнька• 25 января 2019
Написали скаргу на кальяну, відповідь - мараторій на перевірки
Зібрали будинком підписи і відправили скаргу в санепідемстанцію та інші контролюючі органи на кальяну в будинку на першому поверсі. Зателефонувала ініціатору, щоб дізнатися чи прийшла відповідь, сказали - прийшла відповідь, що вони допомогти нічим не можуть, так як зараз мараторій на перевірки. Хто розуміється в цьому, Підскажіть, це правда, що вони не можуть перевірити чи «красиво» нас послали
Аноним_1507• 25 января 2019
Соберитесь с соседями на баллончик монтажной пены и залейте в вытяжной канал
МоДнАя_КоШеЧкА• 25 января 2019
Зависит еще от того, на что Вы жаловались и на какие нарушения законов ссылались. Если просто ’нам не нравится, проверьте’ - это одно, если ’вася из кальянной торгует наркотой’ - это совсем другое.
дЫнька
• 25 января 2019
Ответ дляРа ру ра ру ра
Они вам ответили - згідно чинного законодавства ст....ЗУ про ....?
Я ще листа не читала, так як він знаходиться у ініціатора будинку, зі слів - мараторій
Ра ру ра ру ра• 25 января 2019
Ответ длядЫнька
Обычно Держпродспоживслужба отвечает с ссылками на статьи Закона Украины, вот вам прийдется ознакомится с этими статьями.....если будет не понятно, то можете еще раз написать с просьбой дать разъяснения
дЫнька
• 25 января 2019
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
На першому поверсі і в підвалі є нежитлове приміщення, яке власник здає підприємцю під кальяну. Не знаю яким чином, можливо через шахту ліфта весь дим іде нам у під’їзд, цілу ніч курять, а в нас запах до обіду ще стоїть в під’їзді. І звечора все по новій. У мене дитина алергетик, дихати немає вже сил цим. Написали скарги, отримали такі відповіді. Сьогодні зателефонувала власнику приміщення, а він відповів - якщо вам щось не подобається - самі розбирайтеся з кальяною, а я здаю нежитлове приміщення законно і на цьому точка
дЫнька
• 25 января 2019
Ответ дляРа ру ра ру ра
В цю службу не писали, я навіть і не знала про таку. Навіть не знаю ще куди писати, буду самостійно віл свого імені писати. А можна і сюди написати? Чим вона займається, якщо коротко? Дякую за наводку
дЫнька
• 25 января 2019
Ответ дляАноним_1507
Так була така думка, навіть звучала, але в мене особисто не піднімається рука, якось не можу шкодити чуду власність. Ще й впевнена визвуть поліцію і винною зроблять. Тому що власник приміщення МАЖОР, впливова людина. Хтозна кому й жалувати я на таких. Скрізь у нього зв’язки
МоДнАя_КоШеЧкА• 25 января 2019
Ответ длядЫнька
При таких нарушениях вызывается полиция.
А куда, кроме санэпидемстанции, писали?
Собственник, и правда, не ответственен, это вина арендаторов.
А куда, кроме санэпидемстанции, писали?
Ра ру ра ру ра• 25 января 2019
Ответ длядЫнька
Держпродспожив служба включает в себя т.н. санстанцию, вот тут посмотрите по своему городу/области
А это сайт Держпродспоживслужбы
И на этом сайте переходите на санстанцию и читаете ее функции
А это сайт Держпродспоживслужбы
дЫнька
• 25 января 2019
Дякую за відповіді. Цікавить саме головне - дійсно є мараторій на перевірки підприємців з цього питання, що мене цікавить. Можливо хтось працює в цих службах, дайте відповідь, бо хочу особисто написати скарги.
Я_поехала• 25 января 2019
Мораторий на проверки есть. Но, по жалобе всегда выходит проверка, это сами они прийти не могут
Ядвига Юсьлегко• 25 января 2019
з 1 січня мораторій перестав діяти (планують можливо знову прийняти, але поки що не прийняои).
І мораторій - це щодо планових перевірок. А за скаргою - це позапланова, на неї мораторій не діє
Ра ру ра ру ра• 25 января 2019
Ответ дляЯ_поехала
Скажу больше - пишите жалобу в местную службу (городскую или областную), потом они присылают письмо - по вашей жалобе направлен запрос на проверку в центральный орган исполнительной власти...ждем ответ от них. А потом может прийти ответ - погодження не отримали (чи отримали, але не проводимо перевірку згідно ст....ЗУ), но вы можете обратиться в суд......и так может быть
Кумушка• 25 января 2019
Ничего вы не сделаете
У нас в доме Гендель открыли, прямо в квартире ( не жилой фонд) ничего не смогли добиться.
дЫнька
• 25 января 2019
Ответ дляРа ру ра ру ра
Дякую за під казку
Весенний Марафон• 25 января 2019
Ответ длядЫнька
Це прикол?
дЫнька
• 25 января 2019
Ответ дляВесенний Марафон
Це прикол?
Не зрозуміла, збирали підписи і писала скаргу від всього дому один мешканець, чекали відповіді, сьогодні зателефонувала до цього мешканця, і запитала, яка відповідь надійшла. Так як очікувала, зо отримають відповідь - розглянемо питання чи приймем міри. А він мені відповів, що отримав листи, в якому відмовили у перевірці, спираючись на мораторій. Я ж не сиджу кожен день і не відслідковую всі мораторії в країні. Лист-відповідь ще не читала, але прийняла для себе рішення написати ще одну скаргу особисто, тому й звернулася на форум, по вашу допомогу