МошеЙница• 16 февраля 2019
Приват. Долари. Віртуальна картка
Хто знає, можна купити долари через додаток Приват на валютну Інтернет картку чи потрібно обов´язково відкрити основну? У відділення зможу потрапити лише з понеділка, а хотілося б зараз купити $. І як їх потім зняти з неї?
МошеЙница
• 16 февраля 2019
Ответ дляТрусиковед
На privatbank.ua прнципиально заходить не будем? Там все написано.
Допомогли, дякую! )
Из Кукуева я• 16 февраля 2019
Виртуальная только для оплат в онлайн.Наличные не снимите.Как вариант открыть виртуальную купить валюту. а потом с нее перевести на реальную и потом снимать.