23 февраля 2019

Монетизация льготного проезда от Кличко.

Затвердити на 2019 рік розмір щомісячної готівкової виплати окремим категоріям громадян, визначених пунктом 2 Порядку надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 197, які мають пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських та приміських (крім залізничного та річкового транспорту) маршрутах у сумі 240,0 грн.

https://kyivcity.gov.ua/publichna_informatsiia_Tag...

Пока только проект от Виталика (19.02.2019). 30 поездок в месяц. Маловато как-то, для Киева. Думаю не проголосуют за такое, до выборов в киевраду.
Акито 23 февраля 2019
В других городах все ’окремі громадяни’ а это пенсионеры - платят 100%
Акито 23 февраля 2019
Автор , можно подробнее узнать у Вас ’визначених пунктом 2’
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА 23 февраля 2019
Ответ дляАкито
В других городах все ’окремі громадяни’ а это пенсионеры - платят 100%
Где это такое? Кроме пенсионеров есть еще куча и других льготников.
Акито 23 февраля 2019
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Где это такое? Кроме пенсионеров есть еще куча и других льготников.
Прежде , чем делать вброс, назовите ’ визначених пунктом 2’
Sotvorenie 23 февраля 2019
Эх. Мало поездок не хватает. Как говорится
ЗдесяЯ 23 февраля 2019
Ответ дляАкито
В других городах все ’окремі громадяни’ а это пенсионеры - платят 100%
И?
Я в метро бесплатно еду по карте киянина, как мама ребенка - инвалида. Спасибо мэру за это.
Если в других городах мэр не заботится о жителях, то киевляне не виноваты.
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА 23 февраля 2019
Ответ дляАкито
Автор , можно подробнее узнать у Вас ’визначених пунктом 2’
Можно и не у меня.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/197-2018-п

2. Дія цього Порядку поширюється на окремі категорії осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, а саме:

осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, відповідно до статті 20 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”;

учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 2, відповідно до статті 21 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”;

дітей віком від шести років, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, відповідно до статті 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”;

учасників бойових дій відповідно до статті 12 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

осіб, які отримали інвалідність внаслідок війни, відповідно до статті 13 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

дітей віком від шести років з багатодітних сімей відповідно до статті 13 Закону України “Про охорону дитинства”;

ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, ветеранів податкової міліції, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Держспецзв’язку відповідно до статті 6 Закону України “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”;

батьків військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби, відповідно до статті 14 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”;

осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю віком від шести років та осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю, відповідно до статті 38-1 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”;

реабілітованих осіб, які отримали інвалідність внаслідок репресій або є пенсіонерами, відповідно до статті 6 Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”.

Крім категорій осіб, зазначених у цьому пункті, органи місцевого самоврядування мають право визначати інші категорії громадян, на яких буде поширюватися дія цього Порядку, відповідно до статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Особам, які мають право на пільги, що передбачені кількома нормативно-правовими актами, призначається щомісячна готівкова виплата відповідно до одного з нормативно-правових актів більша за розміром.

Розмір отриманої щомісячної готівкової виплати не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства. (с)
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА 23 февраля 2019
Ответ дляАкито
Прежде , чем делать вброс, назовите ’ визначених пунктом 2’
Читайте что написано в первом посте.

’окремим категоріям громадян, визначених пунктом 2 Порядку надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 197’.

Вы гуглом не умеете пользоваться без моей помощи?
Акито 23 февраля 2019
Ответ дляЗдесяЯ
И?
Я в метро бесплатно еду по карте киянина, как мама ребенка - инвалида. Спасибо мэру за это.
Если в других городах мэр не заботится о жителях, то киевляне не виноваты.
Я об этом и пишу. Никто лькот в Киеве не лишает , а особенно семей с детками с инвалидностью.
Пенсионеры- да , попадают под контроль.
Акито 23 февраля 2019
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Читайте что написано в первом посте.

’окремим категоріям громадян, визначених пунктом 2 Порядку надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 197’.

Вы гуглом не умеете пользоваться без моей помощи?
Читаю, что ’ОКРЕМИМ’
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА 23 февраля 2019
Ответ дляАкито
Читаю, что ’ОКРЕМИМ’
Перечень окремих по ссылке выше. Пункт 2.
ЗдесяЯ 23 февраля 2019
Ответ дляАкито
Я об этом и пишу. Никто лькот в Киеве не лишает , а особенно семей с детками с инвалидностью.
Пенсионеры- да , попадают под контроль.
Льготы будут, только деньгами. Я так понимаю
Аноним_1481 23 февраля 2019
Ответ дляЗдесяЯ
Льготы будут, только деньгами. Я так понимаю
деньги только пообещают....потом скажут денег нет-но вы потерпите
Акито 23 февраля 2019
Ответ дляЗдесяЯ
Льготы будут, только деньгами. Я так понимаю
На карточку будут печечислены деньги . При поездках с карточек будут списываться эти деньги и все. Такая информация по поводу пенсионеров в г.Киеве. В других городах пенсионеры все платно
Да_Я_ТакаЯ_ 23 февраля 2019
вчера уже опровергли эту информацию !
Да_Я_ТакаЯ_ 23 февраля 2019
автор ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА 23 февраля 2019
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
вчера уже опровергли эту информацию !
Никто не опровергал. Там написано то, о чем я писала в самом начале. ПОКА не принято, т.к. не было голосования, а проект есть.
Да_Я_ТакаЯ_ 23 февраля 2019
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Никто не опровергал. Там написано то, о чем я писала в самом начале. ПОКА не принято, т.к. не было голосования, а проект есть.
проект создали ещё в ноябре, никто его принимать не будет, это видимость работы