Непозбувна Бентега• 49 минут назад
Де ви відпочивали в Україні, окрім Одеси, і вам сподобалось?
Які варіанти є, окрім моря, але бажано біля води.
Непозбувна Бентега
• 49 минут назад
Ответ дляВсе напваки
мне в одессе не нравится, допустим, я там не отдыхаю
я про це і питаю, де вам в Україні подобається
Все напваки• 46 минут назад
Ответ дляНепозбувна Бентега
карпаты
Ms. Любмая жена• 46 минут назад
Увы там где нравилось уже не попасть. Любимые места это Кирилловка, Село Стрелковое в Геническе, Бердянск.
Все напваки• 46 минут назад
Ответ дляНепозбувна Бентега
про крым сейчас - не актуально
крым очень любила и люблю
Опля Картопля• 45 минут назад
Карпаты
Соседи ездили в какие то домики на великий буг типа на рыбалку, но я не понимаю смысла, если не море, то вон под киевом у воды на днепре, нафиг ехать куда то
Опля Картопля• 43 минуты назад
Ответ дляMs. Любмая жена
И мне там нравилось, Бердянск и Арабатская стрелка, а вот одесская обл в плане моря хуже мне
Вилосипедниця• 41 минуту назад
Влітку мені подобається захід України, гори, свіже повітря, купаємося в річці...
Вилосипедниця• 36 минут назад
Ответ дляO-Yumi
Шацкие озера, Днестр
а де на Днестрі порадите зупинитись?
Все напваки• 36 минут назад
Ответ дляВилосипедниця
а де на Днестрі порадите зупинитись?
бакота, и околицы
Вилосипедниця• 34 минуты назад
Ответ дляВсе напваки
бакота, и околицы
так я розумію що Бакота але там є багато сіл, територія не мала, дивилась багато відео читала відгуки але з місцем не можу оприділитись...
Xвостокрутелка• 30 минут назад
Ответ дляВилосипедниця
Там дороги
, до тієї Бакоти поки доїдеш - колеса втратиш, ну так було років три тому, не думаю, що покрашилося.
Вилосипедниця• 28 минут назад
Ответ дляXвостокрутелка
Там дороги
знаю, тому і хочу вибрати гарне місце і меньше іздити там...