Хома з пастою• 2 часа назад

У вас би виникли сумніви щодо відпочинку?

Днями подруги запросили поїхати за місто на 2-3 дні. Хтось парами, хтось одначка, мене покликали з хлопцем.
Як виявилось, вони обговорювали ідею між собою тижнями перед тим, як запропонувати нам. Готельний комплекс, дати, формат відпочинку було вирішено заздалегідь, і пропорція лунала в стилі: "Треба вже зараз бронювати"
Мені ніяково через цю ситуацію, і врешті ми відмовилися, бо а) незрозуміло, чому з нами не порадились б) не сподобався комплекс за такі гроші
Поділіться думкою, з мого боку було нормально відмовити через вищезазначені причини? І чи нормально те, що я вважала за потрібним зібрати думки всіх, а не планувати заздалегідь, а в останню чергу кликати нашу пару? З мого боку виглядає так, що хтось відвалився, і подруги просто покликали нас на заміну.
Чи зараз сумісний відпочинок так і відбувається?
Бубль Гум)• 2 часа назад
нет так нет
я бы ехала куда зовут
чего дома киснуть

Бибер-анонимер• 2 часа назад
всі учасники відпочинку беруть участь в плануванні та обговоренні.
Нехай наступного разу враховують вашу думку
ЯяяКакаджамбо• 2 часа назад
Похоже что вас не очень хотят там видеть , поэтому и сказали в последний момент, неужели непонятно. А вы что то надумали себе, типа гордая и отказались.
автор Хома з пастою • 2 часа назад
Ответ дляБубль Гум)
нет так нет
я бы ехала куда зовут
чего дома киснуть
У вас би не виникло питання, чому з вами/вашою парою єдиними в компанії не радилися?
З родзинкою• 2 часа назад
Да ну, я б тоже отказалась, если б поставили перед фактом без выбора.
автор Хома з пастою • 2 часа назад
Ответ дляБибер-анонимер
Не дарма мені здався дивним такий підхід, виходить
Бубль Гум)• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
для вас это дорого
и если бы и советовались - все равно ничего б не изменилось
вы были бы против
Губки-уточкой• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Ну не друзья они вам и пригласили на замену что тут думать ищите новых
автор Хома з пастою • 2 часа назад
Ответ дляЗ родзинкою
Ось і я про це. Відпочинок має бути не стресовим. Для цього заздалегідь планують. Нам запропонували в стилі: ’Терміново викладайте гроші, час на роздуми – максимум доба’. У той же час у всіх інших з компанії було достатньо часу подумати

аромат Жука• 2 часа назад
Не заморачивались бы и мозг не сушила, позвали ок, не позвали ок, хочу еду не хочу нет
Бубль Гум)• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
поездка на два дня просто развеяться
Губки-уточкой• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Так у вас про то нет денег а гадюшник они не хотят
Мию чакри щоденно• 2 часа назад
Вам запропонували доєднатися.
Якщо компанія велика, то це дуже складно з усіма радитися.

Такі обговорення можуть тривати місяцями.
Тому -1-2 приймають рішення, а решта до єднаються або відмовляються.
автор Хома з пастою • 2 часа назад
Ответ дляБубль Гум)
для вас это дорого
вы были бы против
Як для спонтанної поїздки – так. А обговорення почалося за декілька тижнів до того, як подруги звернулися до нас, тобто в них був час на планування. Якби нам дали стільки часу і ми були в рівних умовах у цьому плані, то ми з хлопцем все б спланували і з більшою вірогідністю погодилися
Мию чакри щоденно• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Організуйте ви щось і запросіть решту компанії
Істеріомама• 2 часа назад
Предложили готовый вариант, примелемый для большинства участников. По какой причине так получилось - то можно с ума сойти от догадок. Если для автора это не ОК - можно отказаться да и все. Если в целом есть желание и возможность - можно и поехать, лето такое короткое.
Нам же описали только этот кейс, а не всю история взаимоотношений с теми людьми.
Бубль Гум)• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
господи
всего два дня
вы за год такое планируете?
ну не хотите - не едете и все
Аноним_Русалка• 2 часа назад
Ответ дляБубль Гум)
для вас это дорого
вы были бы против
Только воду мутила б со своим подумать, дорого и т.д. а так хочешь едешь, не хочешь сиди дома.
Компания ж ее не первый день знает
Розбещена цяточка• 2 часа назад
Не люблю эти обсуждения толпой, наоборот классно, все решили и предложили. Устраивает - еду, не устраивает - не еду.

автор Хома з пастою • 2 часа назад
Ответ дляГубки-уточкой
Прозвучить негарно, але запропонована база відпочинку не сильно від ’гадюшника’ відрізняється...
Зараз на дієті• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Потому что всегда один два человека главные организаторы,а остальные подошло -да,нет так нет
автор Хома з пастою • 2 часа назад
Ответ дляМию чакри щоденно
Вам запропонували доєднатися.

Прийняли рішення 2 пари і одна подруга, тільки нас з хлопцем покликали в останню чергу
Бубль Гум)• 2 часа назад
я не приглашаю людей которых не хочу видеть
вы себя накрутили уже на максимум
Мию чакри щоденно• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
За декілька тижнів це хіба що поїздку за кордон тривалу плануємо.
Якщо десь місцево, то за кілька днів домовилися і вирушили
Spinoza-9d42• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Я була б рада, що за мене подумали і все замовили.
Дружная семейка• 2 часа назад
Не знаю про що ви там хочете довго думати. Якщо я хочу їхати, то їду, не хочу, то не їду
Перша на селі• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Ппц
Поэтому вас и позвали в последнюю очередь
Spinoza-9d42• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Ну то сплануйте.
Чому ні?))
автор Хома з пастою • 2 часа назад
Ответ дляБубль Гум)
господи
всего два дня
вы за год такое планируете?
ну не хотите - не едете и все
Ну як на мене, 6000₴ тільки на ночівлю не кожен в нашій країні отак за добу дістане. У мене є заначка, але я манала її тринькати, коли мені ставлять умови буквально за день до остаточної дати, коли треба бронювати. Нам буквально було запропоновано знайти чи десь відкопати 6000₴ за добу
Бубль Гум)• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
вот и ответ
вы изначально были бы против, даже если б советовались
не сушите голову