Шопингмонстр• 08 марта 2019

Нашла Maruv еще до MARUV. Круто она поменялась)

triorsita• 08 марта 2019
Ответ дляНаталити
Луиза Чикконе то же из села пришла.
из вашего? соседка?

Чаюри• 08 марта 2019
Ответ дляМалая Налегке
Я цих хлопців вопше не бачила в не слухала ніколи. Ну я правда не дуже молодежного віку, мені за 30. А племінник мій слухає Фейса, але то ж дитина.. Таке дітям можна слухати ? Музика ж не завжди за віком слухачів розподілена.
Можно) Ничего не случится с ними, я в их возрасте Красную плесень слушала.
Малая Налегке• 08 марта 2019
Ответ дляtriorsita
вот теперь переведите и более понятно донесите вашу великую мысль...
Що там переводити? Якщо нема клепки у ’суспільного мовлення ’ поручити справу нормальному каналу, відібрати нормальне жюрі, конкурсатів, прописати умови перед конкурсом, а не під час і після, то хто їм доктор? Були б порядні, звільнились би з посад , щоб не позоритись до кінця. А про обичних певічек- так всі ми обичні люди, і ви , і я , і марув- не небожителі ж. До чого тут це взагалі не розумію. . Співаків повно в Україні, та й в інших країнах. То шо , треба розкидатись ними як лайном? При чому тут обична певічка, коли суть в тому, що людям запропонували обрати, вони платили гроші, обрали, а їм сказали- йдіть лісом зі своїм вибором? От це точно не нормально!
Малая Налегке• 08 марта 2019
Ответ дляЧаюри
Послухаю значить, щось я насторожилась))))
автор Шопингмонстр • 08 марта 2019
Ответ дляХитрушка-чекушка
Инетрвью ее понравилось

https://www.youtube.com/watch?v=KfPXXkPRtIo&t=6s
Не отображается(
Наталити• 08 марта 2019
Ответ дляtriorsita
из вашего? соседка?
Вы считаете сельских жителей недостойными?Это глупо.
автор Шопингмонстр • 08 марта 2019
Ответ дляА вот недавно
Кошмар... Где ее волосы?
А мне так стильнее именно на ней.
Хитрушка-чекушка• 08 марта 2019
Ответ дляШопингмонстр
Не отображается(
Марув Зе Интрервьюер наберите в ютуб, если интересно
автор Шопингмонстр • 08 марта 2019
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ок. Спасибо.

Федорино Горе• 08 марта 2019
Ответ дляtriorsita
я не видела полностью номера - но и правильно что не поехали..воюйте уже хоть хорошо.,а не ляжками дергайте..пошло все это..
полюбуйтесь(((
Айпишница• 08 марта 2019
Ответ дляПоросенка
Крутая!!!
Примітивна, хоча й з голосом
автор Шопингмонстр • 08 марта 2019
Ответ дляХитрушка-чекушка
Посмоооооотрела.
Не ожидала сама, что посмотрю всееее видео).
Хорошая. Понравилась).
Простая. Умеет слушать себя. И идти к цели.
triorsita• 09 марта 2019
Ответ дляНаталити
я про подачу. Сельских жителей я уважаю.
автор Шопингмонстр • 10 марта 2019
Вот её интервью: