90x60x90• 30 апреля 2019

Дуже потрібна порада( шкільні проблеми)

Добрий день, ситуація така: пришло повідомлення від однокласниці доньки, що моя донька випадково підбила телефон їй він упав і тріснув екран, тепер її мама просить передати ,щоб ми дали на ремонт 400 грн. Моя донька мені за цю ситуацію не розповідала, що засмутило, говорить ,що подруга сказала все норм мамі можеш не говорити,а це вони посварилися і вона передумала. Я спитала номер тел мами однокласниці так ,як з дитиною вирішувати вважаю не коректно. Чоловік говорить, що не потрібно нічого повертати, так ,як наша випадково розбила. Особисто я вважаю ,що винна обох і ремонт на двох, як би вчинили в такій ситуації?
Манька Галченок• 30 апреля 2019
Ризик випадково пошкодження майна лежить на його власнику, тому забийте - нехай та дівчинка краще слідкує за своїми речами

КлаваЧерепиця• 30 апреля 2019
Ваша ’випалково пiдбила’, та девочка плохо держала. Случайность.
Если вы прям ооочень совестливая, то можете напополам оплатить ремонт. Но это не обязательно.
И правильно делаете, что предпочитаете решать вопрос с мамой девочки, с детьми финансовые вопросы решать не стоит.
Фенте Фря• 30 апреля 2019
Ответ дляМанька Галченок
Согласна. Если надумаете разобрать эту ситуацию-общайтесь только с родителями девочки.
Люблю порядок• 30 апреля 2019
Що значитб її мама просить передати? Вона шо не вміє говорити? Я б набрала маму та поспілкувалась би. Не здтвуюсь,що мама нааіть не в курсі ситуації
Домашка• 30 апреля 2019
В нас в школі весь час попереджають за свою техніку тільки власники несуть відповідальність.
ИграйМойГормон• 30 апреля 2019
одна ротозейка подбила, другая не удержала, виноваты обе, оплатить ремонт пополам и высчитывать из денег на развлечения
Тень льва• 30 апреля 2019
У нас в класі була подібна ситуація. Телефон однієї дівчини лежав на парті. Проходив хлопець і випадково зачепив його. Ніхто нічого не компенсував.
Борода• 30 апреля 2019
Скільки дітям?

Відповідальність за збереження свого майна несе його власник. Нічого б не повертала, поки не з’ясувалися б істотні раніше невідомі обствини.
автор 90x60x90 • 30 апреля 2019
Ответ дляБорода
Скільки дітям?

12 років.

Телочка• 30 апреля 2019
Никак. Телефоны в школе запрещены. Давая дорогой телефон ребёнку надо отдавать себе отчёт в том, что он может быть разбит или потерян/украден
У нас была подобная ситуация: после физры одноклассник пару раз отфутболил рюкзак моего сына, там лежал айфон. Не буду вдаваться в подробности, но ремонт нам обошёлся недешево. У нас с мужем и мысли не было просить деньги у родителей того мальчика. Хотя той маме я позвонила и про ситуацию рассказала, исключительно с той целью, чтобы ее сын на будущее понимал, что в портфеле могут быть ценные и хрупкие вещи.
Телочка• 30 апреля 2019
Ответ дляЛюблю порядок
Запросто. Девочка под шумок могла захотеть просто поиметь карманных денег
Некомильфо• 30 апреля 2019
У нас була схожа ситуація. Однокласник випадково зачепив телефон сина, він невдало впав, екран розбився повністю. У мене й думки не було вимагати кошти на ремонт.
Бывает и такое• 30 апреля 2019
Ответ дляМанька Галченок
++++ в школу нельзя брать дорогие вещи.
Курочка-наседка• 30 апреля 2019
Ответ дляИграйМойГормон
Да конечно...могла вообще телефон в школу не нести, чтоб не подбили...не платить.
Бывает и такое• 30 апреля 2019
Ответ дляКурочка-наседка
Правильно. Мой третьеклассник в школу телефон не берет. Сам знает, что может разбить.
Добрый Жук• 30 апреля 2019
Ответ дляЛюблю порядок
+++
Может просто подружка разводила, а теперь испугалась?