Телеканал СТБ проект "Зважені та щасливі" ищет детей 9-13 лет, у которых есть лишний вес. Дети проведут неделю на проекте со взрослыми, научаться правильно питаться, полюбят спорт, поучаствуют в соревнованиях.
Пишите в личные сообщения, все расскажу более детально
Ответ дляTaki-Da
Я таких знаю но там мамы крейзи и не видят в этом проблем т.к. сами жиртрест
Поделитесь контактами)
а в дитини не буде комплексів? А як потім в школу ходити, однолітки засміють(( Ви ж розуєте. що це шоу і за самопочуття дитини після проекту ніхто, крім батьків, не нестиме відповідальність.
Та й за тиждень людина не може навчитись правильно харчуватись. Харчові звички формуються набагато довше. Обмін речовин стимулюється теж не за 10 днів((
Шкода діток, якщо підуть на проект. Впевнена, що в 9 років ще більше заженеться в комплекси((
Ответ дляivanna007
А Ви запитайте у дитини, яка має надмірну вагу чи зараз з неї ніхто не сміється?? Це не тільки однолітки. Після 10-ти денної участі, супровід продовжиться! Батьки зможуть безкоштовно консультуватися з усіма спеціалістами!