Женщинас• сегодня в 18:37
Захід України
Чому на Заході України кажуть не мед, а мід? Були багато разів там на відпочинку, купували мед, але продавці завжди кажуть мід. Чого???
Викасикрет• 2 часа назад
Ответ дляПрипоРошенная
Яке кохве??)
Філіжанка кавусі.
Вудянча кавілю. По культурному іти на кавіль, 1 чашка, то не вирок.
Снідаю авокадо• 2 часа назад
Ответ дляВикасикрет
Це такий вибачте п´ятачок , морі за суржик, вони там одним миром мазані. От дивишся на стефанчуку і думаєш боже, чи ми не під одним Богом ходимо, але ні, не під одним, він все-таки під іншим))
Такі люди є кругом
ПрипоРошенная• 2 часа назад
Ответ дляВикасикрет
Баняк не всюди, є де кажуть горниць ріпи🤣🤣🤣😆 що ви знаєте про менталітет Закарпаття, там треба не гастролювати як деякі, прожили 5 років і вже начальника включають, цю культуру треба зрозуміти. Нема грошей, це окрема тема, це проблема, бо нема грошей, але яка!
Потік свідомості...
В гости звали?• 2 часа назад
Ответ дляХолодная каша
Я знаю
Я знаю, что жители западной Украины никогда не проголосуют за тупого-когута-жида, который 20 лет своей карьеры оскорблял Украину и высмеивал, и торчал в Москве.
Зачекайте, ви що, зараз хочете сказати, що Володимир Олександрович не найкращий? Ви хочете образити його, зробити йому боляче? Одумайтеся! Прийдіть до тями!
Викасикрет• 2 часа назад
Ответ дляВ гости звали?
Та він найкращий, найдосвідченіший буде. Він, разом із попами буде навчений часом як треба жити, і йому час покаже що таке життя прожити - не поле перейти.
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляНаталочка
А чому на Сході України кажуть тремпель, а не вішалка? В Рівному на худі кажуть пусєр))
Потому что это наше харьковское слово от фамилии пошло и распространилось по востоку. А откуда пошло огурці, немає сахарю? Это Черкассы так говорят
В гости звали?• 2 часа назад
Ответ дляПрипоРошенная
Яке кохве??)
Філіжанка кавусі.
Відразу згадується Ольга Михайлівна Фреймут, вона ж Коник, вона ж Мітчелл, вона ж Ракоїд, вона Локотко. Уособлення душі сучасної української жінки, приклад для наслідування.
В гости звали?• 2 часа назад
Ответ дляХолодная каша
Целуйте это пейсатое недоразумение в сраку
Підібратися до його сраки зараз досить важко, то вона в букері, то в польоті, то в Білому Домі.
Холодная каша• 2 часа назад
Ответ дляВ гости звали?
Зебот- 😵💫🖕🏻🖕🏻🖕🏻 не дам тебе заработать
Скажи своему куратору, что ты не справляешься
Ответ дляМне без сахара
Погоджуюсь, в кожного свої діалектні слова. Я живу в Рівному, до Тернополя 200 км., в нас мова чиста, мало діалектів, зате в Тернополі дуже багато незрозумілих слів, з першого разу важко спілкуватись
Викасикрет• 2 часа назад
Ответ дляВ гости звали?
Та кому він здався? Він нікому не потрібен, хай його скумбрія обтанцьовує.
Холодная каша• 2 часа назад
Ответ дляМне без сахара
В Черниговской области- гурки
Вместо огурцов
В гости звали?• 2 часа назад
Ответ дляХолодная каша
Зебот- 😵💫🖕🏻🖕🏻🖕🏻 не дам тебе заработать
Ви хочете сказати, що я гірше за Маню? Чорт забирай, ви поранили мене в саме серце!
Холодная каша• 2 часа назад
Ответ дляВ гости звали?
Манька ушла на пенсию. Она не справилась с ролью и задачами.
В гости звали?• 2 часа назад
Ответ дляХолодная каша
Швидше за все, урізали фінансування. Зникла ’з великої політики’ не лише вона. Ми зараз про довгограючих персонажів, з багаторічною історією, не одноденок
Холодная каша• 2 часа назад
Ответ дляВ гости звали?
Думаете, перестали платить?
А из-за чего?
палка-копалка• 2 часа назад
Ответ дляЖенщинас
Та чого срач? Ну чому заходу на діалекті ок, а півдню і сходу- одразу ждуни???? Це нормально? На Закарпатті я взагалі їх там нікого на розумію. Це не українська мова! І все ок??
’ждуть’ коли вже вас кудись прилаштують
І вони спокійно будуть жити
Пуки-куки• 2 часа назад
Ответ дляХолодная каша
Зато учат нас, Киев, юг и центр - как мовою соловьиной розмовляти
А съездишь на ту западную..Там не мова, а кринжатина
Как четко автор попал тут в нужную аудиторию🤌🏻
Я пані прохана...• 2 часа назад
Ответ дляХолодная каша
Мокша,киш за поребрик зі своїм тюркським нарєчієм .
Я пані прохана...• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
Ніколи ці слова не вживаю,вони мені чужі
То це не означає що їх немає .
Дуболом• 2 часа назад
Ответ дляХолодная каша
Что вы курите???
Там где Янукович учился - Зеленский преподавал
По сравнению с зеленью - Янукович пай мальчик.
ГИ.
палка-копалка• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
То це не означає що їх немає .
Мова взагалі жива і слова є різні
Пригаю-цибаю• 2 часа назад
Ответ дляВикасикрет
Якби Закарпаття керувало Україною війни б ніколи не було..
А так як Україною керують вінницькі Порошенки, то получай фашист гранату. А народ і сам обмануватись радий. Вони вірять лапшорізам, тому їх (народ) ріжуть на фарш, на люля кебаб жорстоко, цинічно, і ні з ким не церемоняться.
Жиди керують Україною, з Кучми починаючи і до наших днів. Знищують країну, готують місце під свій В Єрусалим
Хоча сам Кучма і не єврей, але доньку свою під жидів підстелив
Несу добро людям• 2 часа назад
Ответ дляпалка-копалка
’ждуть’ коли вже вас кудись прилаштують
І вони спокійно будуть жити
Хто ті,що ждуть?
Шкварочка• 1 час назад
У закритому складі має бути і - кінь, ніч, лід, мід (у відкритому - о або е - коня, ночі, льоду, меду. У південно -західних діалектах краще збереглося це правило.
Викасикрет• 57 минут назад
Ответ дляПригаю-цибаю
Не знаю, нічого не можу стверджувати.