ДеньгиНеСдаю• 29 мая 2019

вибір школи

дано: донька закінчила 5 клас на відмінно.
в молодшій школі був росток, математику любила дуже,вчитель була супер. в 5 класі з вчителем не дуже пощастило почалося щось не зрозуміле. з наступного навчального року вже записалися в чергу на додаткові заняття до хорошого вчителя, бо прогалини треба заповнити, а математика тільки ускладнюватися буде.
мови ідуть супер у доньки, пам*ять хороша.
займається додатково в художній школі, виходить добре.
Хоче бути дизайнером, правда поки не визначилася чого.
з 7 класу хочу переводити її в якийсь профілюючий ліцей або гімназію.
але в який бік дивитися, навіть не знаю.
якщо віддати на фіз мат, вона потягне, не дурна, але чи потрібно це дівчинці?
мови не завадять, але їх можна і з репетитором вчити.
якщо бажання стати дизайнером таки залишиться, то чи є в києві профільні ліцеї такого напрямку?
порадьте щось.
а то я навіть не знаю, де інформацію шукати
Аль_де_Барановна• 29 мая 2019
Зачем физмат если хорошо идут языки в перспективе дизайнер? Да ещё и с репетитором.
Что б другим нос утереть?

парИла я парИла• 29 мая 2019
математика, якщо дитині подобається, - нікому не завадить.
автор ДеньгиНеСдаю • 29 мая 2019
Ответ дляА у нас макарошки
Что б другим нос утереть?
так це поки дизайнер. а через рік може бути щось з компами пов*язано або економіка? як тоді?
я описала, що маю на даний момент і питаю поради.
нікому ніс втирати не збираюся
ПриснитсяЖЕ• 29 мая 2019
дизайн на курсах лучше
английский с репетитором
ищите школу с приличными учителями, мотивированными детьми и хорошей нагрузкой
автор ДеньгиНеСдаю • 29 мая 2019
Ответ дляПриснитсяЖЕ
дизайн на курсах лучше
английский с репетитором
так от питання, де її шукати? в який бік дивитися?
я навіть на приватну згодна, але звичайно не за всі гроші світу
Аль_де_Барановна• 29 мая 2019
Ответ дляДеньгиНеСдаю
нікому ніс втирати не збираюся
Если дизайн, то там художественный конкурс.
Если’не дурна’, то репетитор по математике с 10-го класса вытянет ребенка на 190+ баллов.
Узнайте у ребенка что хочет она и от этого отталкивайтесь.
Я за баланс во всем: в учебе в том числе
автор ДеньгиНеСдаю • 29 мая 2019
Ответ дляА у нас макарошки
В художку вона ходить із задоволенням.
Поки в силу віку вона сама ще погано розуміє, що хоче.
Але ми вже з нею обговорювали це питання, в школу з мовним нахилом вона б з задоволенням пішла. Аби тільки викладачі хороші були.
От у мене є рік на пошук школи
ПриснитсяЖЕ• 29 мая 2019
Ответ дляДеньгиНеСдаю
а Вы в каком городе находитесь, что у Вас куча выборов школ в том числе и частных? :-))
можно отсеять часть по растоянию, по отзывам, по нагрузке
автор ДеньгиНеСдаю • 29 мая 2019
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Київ