10 июня 2019

Як переконати змінити роботу чоловіка

Двоє дітей, я в декреті. Дохід чоловіка - 7 тис, зимою трішки вищий. Працює ще й в Сб, але робота йому до душі. Якщо б не субсидія, допомога батьків, пропала( Криком не візьмеш, а на аргумент що мало, каже, що тимчасово... Таке тимчасово уже роками( можливо у когось був схожий досвід виходу з безглуздя?
Форс мажор 10 июня 2019
Ниче не сделаете скандалом, если он не хочет( только испортите отношения
Лунтик-паунтик 10 июня 2019
Никак. Ваш муж-амёба. Как и мой. Собираюсь разводиться
Сижу на стуле 10 июня 2019
Ответ дляЛунтик-паунтик
Никак. Ваш муж-амёба. Как и мой. Собираюсь разводиться
та же беда, пока была в декрете, аргументов не было, сейчас я росту, а он не хочет (((