Шумелка Мышь• 13 июня 2019
Тонік Collistar. Оригінал чи підробка?
Вже роками купляю цей тонік і завжди була заловолена, а от недавно купила новий в Брокард і після кожного протирання обличчя в мене червоніє шкіра.
В рот не ложи• 13 июня 2019
Кому нужно его подделывать?) Может,изменился состав, что-то добавили и Вам не подходит
Шумелка Мышь
• 13 июня 2019
Ответ дляВ рот не ложи
Та може, видно якась алергія на нього тепер(. А я так його любила, тепер прийдеться щось друге шукати(.