Манкоголік• 19 апреля в 11:01
Очень хорошая цена на сыр 500грамм 189грн
Такой цены ещё не было
Манкоголік
• 19 апреля в 11:03
Ответ дляСмішнючка
Він смачний, раптом хто не брав.
Очень вкусный
Квітнева Іванівна• 19 апреля в 11:07
Ответ дляЗаліковий троль
Кто производитель?
Польское обхожу стороной
А чому?
Заліковий троль• 19 апреля в 11:12
Ответ дляКвітнева Іванівна
А чому?
Тому шо вони блокують наших аграріїв, захищаючи власний аграрний ринок. Тому все польське для мене під забороною.Я захищаю своїх.
Муууумие• 19 апреля в 11:14
Ответ дляЗаліковий троль
Вы бы для начала разобрались в этом вопросе, а потом бастовали. Наши аграрии тоже не такие красавцы, как кажутся.
Наизнанку• 19 апреля в 11:14
Ответ дляМуууумие
💯
Губной рояль• 19 апреля в 11:16
Ответ дляКвітнева Іванівна
А чому?
Невкусное и некачественное
Заліковий троль• 19 апреля в 11:25
Ответ дляМуууумие
Як раз я розібралася.,в ви схоже ні.Маю на увазі продовольчий і взагалі аграрний ринок, а не про зерно, яке ви мабуть маєте на увазі. Але і з зерном не все просто.
І взагалі-я підтримую українське де можу,бо це мої співгромадяни, моя держава і надходження в бюджет.
Муууумие• 19 апреля в 11:23
Ответ дляЗаліковий троль
Почему же нет. Продавать нормальное зерно под видом технического вы считаете нормально?
Заліковий троль• 19 апреля в 11:26
Ответ дляМуууумие
Я вище виправила. Бо написала спочатку коротко, незрозуміло.
Мой завтрак• 19 апреля в 11:28
Такого хера он стоит 800 грн без скидки - вот самый интересный вопрос.
АгатаХристя• 19 апреля в 11:32
Ответ дляСмішнючка
Він смачний, раптом хто не брав.
Смачний, постійно його по акції беру.
Коплю на груди• 19 апреля в 11:33
Ответ дляГубной рояль
Невкусное и некачественное
В такой ценовой категории польскому сыру практически нет альтернативы.
АгатаХристя• 19 апреля в 11:34
Ответ дляКоплю на груди
Я, коли бувають за кордоном, то сир кілограмами везу і собі, і рідним.
Люблю_смаколики• 19 апреля в 11:38
Ответ дляЗаліковий троль
Не парьтесь. Они уже получили деньги за свой сыр и Ваш протест они даже не заметят.
Корсет_на_шурупах• 19 апреля в 12:02
Ответ дляЗаліковий троль
Це шоу для Євросоюсу, щоб получити дотації. Нічого страшного не відбувається там, краще замасковане москальське бойкотуйте.
Заліковий троль• 19 апреля в 12:07
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Москальске бойкотую ще з 2014.Польске з недавніх пір
Підтримую українське.
Манкоголік
• 19 апреля в 12:18
Ответ дляРеанимация
Дякую, авторе, це цінотижики? Чи тільки сьогодні?
219 ціна тижня, 189грн сьогодні онлайн
Шалена красуня• 19 апреля в 12:52
Ответ дляЗаліковий троль
Зато польский сыр вкусный и от него живот не болит у меня от любого украинского болит желудок поэтому на украинские продукты как правило вообще не смотрю
Броніки для Моніки• 19 апреля в 14:02
Ответ дляЗаліковий троль
Підтримую українське.
Рошен байкотируете?
Заліковий троль• 19 апреля в 14:32
Ответ дляБроніки для Моніки
Рошен байкотируете?
Рошен це колишня К.Маркса-український виробник солодощів..Один з найбільших платників податків в Україні. На сплачені податки функціонує будь яка держава, розбудовується та утримується її інфраструктура.
Солодощі в мене виключно українського виробництва,включаючи Рошен.
Губной рояль• 19 апреля в 16:07
Ответ дляКоплю на груди
Это не значит, что надо покупать это дерьмо
Панна Кота• 19 апреля в 21:02
На Подольской оптовой базе на Марка Вовчка таких польских сыров по 500 гр за 150-160 грн полно. Я каждую субботу там покупаю