Робот Вертер• 10 июля 2019
Робота турагента в мережевому ТА яка реальна зп перший рік?
Шукаю тур для сім‘ї і паралельно нову роботу. З‘явилась ідея розглянути сверу туризму. Хвилює низька оплата. ЗП яку пропонують ( 10 000 грн і то через кілька місяців ) хвилює як для Києва це мало, зараз зп більша. Але дуже подобається напрямок.
На паровозе• 10 июля 2019
вы будете получать максимум 20-25% от комиссии, То есть если в продали тур за 1000 у.е. то 10% комиссия это 100 у.е. из них 25 ваша зп.
Робот Вертер
• 10 июля 2019
Ответ дляНа паровозе
Ех, не варто напевно, а так цікаво було б працювати, хоча і важко.