Мишка-шалунишка• 21 августа 2019
І знову вакцина(((
Знаю, що набридла всім ця тема до колік. Але...Синові 12 років. Перестала йому робити щеплення ще маленькому, в період коли якраз почали по телевізору гриміти скандали через смерті діток від індійських вакцин. Зараз вже мене трішки попустило, цього року так и зробили КПК. Тепер перед школою вимагають зробити всі щеплення. В нього немає АДП та поліомієліту. Можливо я не надто обізнана в цій темі, але поліо в краплях у вигляді живої вакцини давати не збираюсь. АДП сказали є лише індійська в нас. Племіннику на днях робили в іншій області українську Біолік. Теж були ускладнення. Хто знає - є ще якісь варіанти? Дякую.
Мишка-шалунишка
• 21 августа 2019
Ответ дляТелефон Рубика
а болгарская адс закончилась?
Нічого про болгарську не казала...
Мишка-шалунишка
• 21 августа 2019
Ответ длядемидема
Аналогично ситуация. Дочке 12. Тоже нет этих прививок. И врач с медсестрой не хотят нам дальше обслуживать, хоть с ними и декларацию заключили. Говорите что наши взгляды разные значит ищите других педиатров
Така цікава позиція...І в нас тиснуть, ніби план виконують чи що...
Одни_мысли• 21 августа 2019
Ответ дляЧтооооооооооо?
А чому вирішили що щеплення винне?
Потому, что перед вакцинацией первой нейросонография была в норме и нам врач дал добро на ее проведение.А потом такое..
Tatyana_1975• 21 августа 2019
Дочке 10, в субботу делали бустрикс полио. Если в аптеке покупать-тколо 600 грн, в частной клинике с осмотром врача- 1 100
Чтооооооооооо?• 21 августа 2019
Ответ дляМишка-шалунишка
Кошмар(((( Інфанрікс теж не підходить, там 3 компоненти...
та перше треба узнати, чому через місяць вони вирівшили, шо вакцина винна
по суті вакцина - це набір антигенів котрі навчають імунну систему реагувати на бактерію/вірус від якого вакцина.
Чтооооооооооо?• 21 августа 2019
Ответ дляОдни_мысли
І як це повязано з вакциною? Чи ви собі самі у голові звязали?
Чтооооооооооо?• 21 августа 2019
Ответ дляЦыбулька
Удалено администрацией...
від дифтерії, правця й поліоміеліту ви справкою будете лікуватись?
Дон Пэдро• 21 августа 2019
Ответ дляГолубая устрица
Бустрикс полио
Плюсуюсь. Дочке в 16 её делала.
Мишка-шалунишка
• 21 августа 2019
Ответ дляЦыбулька
Удалено администрацией...
Не пробувала.
Одни_мысли• 21 августа 2019
Ответ дляЧтооооооооооо?
Пришла к врачу через год.Хотела продолжить вакцинацию.Но говорю у дочки появился гидроц.синдром.после нее.Имунолог стала мне говорить, что этот синдром был до вакцинации Тогда я показала ей нейросонографию и заколючение невролога охматдета.Там все в норме.( за день до прививки) после нее нейросонография на том же апарате показала другое((.Имунолог вразумительного по этому поводу мне ничего не сказала((
забиякина• 21 августа 2019
Без коклюша варианты Индия, Биолек и Дифтет (Болгария, содержит мертиолят).
У меня такая же ситуация, только ребенок в 5 лет переболел коклюшем и ему точно коклюшный компонент совсем не нужен, даже ослабленный.
Педиатры настойчиво рекомендуют только Бустрикс, так как она самая качественная на такой возраст, доказывая мне, что коклюш лишним не будет. А я не могу на природный иммунитет заставить себя колоть вакцину с коклюшем. Так и живем.
Маргарита и Мастер• 21 августа 2019
Ответ дляLeonaTa-Sh
Які були ускладення? Темература й напухання в зоні уколу - нормлаьна реакція. Ну іноді криві руки медсестри, котра замість внутрімязово коле аби як
У сына на кости в месте укола на ноге пятно. На днях идём на МРТ. Узнаем, какое это пятно. И врач говорит, что это после воспаления. Но! ’ Это точно не прививка!!!’. ((( Индийская АКДС ((((
Единорог помог• 21 августа 2019
Вообще послушать Супрун и наших врачей так вакцины это роса божья..... Я уже жду очередные массовые скандалы связанные с осложнением от вакцинации.
Единорог помог• 21 августа 2019
Ответ дляМаргарита и Мастер
Сейчас патронирую маму с девочкой в отделении ТКМ Охмадет. Лейкоз у нее обнаружили в 5 месяцев, до этого были сделаны все прививки начиная с роддома. Я понимаю что ей пишут врождённый лейкоз и поломка гена, но с бластами почти во все поле зрения и присмерти ребенок попал в реанимацию после очередной прививки. И всех там с онко гематологии, кого спрашивала детям делали прививки. Я ни на что не намекаю, но старая проффесор онкогематолог Киреева, уже а пенсии, когда я к ней попала с ребенком с обширной лимфопатией и ужасным анализом крови через пару недель после гексы, сказала что мы ещё легко отделались и прямо намекнула что прививки нам теперь запрещены, писала нам сразу медотвод на год. Прошло 6 лет, кровь, слава Богу, нормальная, а лимфоузлы все группы до сих пор увеличены.
Ответ дляМишка-шалунишка
Скористайтесь своїм правом на відмову від щеплень.
Хто вас примушує робити щеплення? Поліклініка? Медики повинні видавати довідки і без щеплень, і без проб Манту.
Школа? Так дитина вже кілька років провчилась в школі, і далі може вчитись без щеплень.
Мишка-шалунишка
• 21 августа 2019
Ответ длязабиякина
А мені навпаки педіатр каже, що коклюш зайвий, шукай двокомпонентну! Хто як хоче так співає.
Мишка-шалунишка
• 21 августа 2019
Ответ дляЕдинорог помог
Жоден лікар не визнає, що будь - які ускладнення пов´язані з вакциною. Вигороджують до останнього навіть коли очевидні факти.
Мишка-шалунишка
• 21 августа 2019
Ответ длязабиякина
Дякую за вичерпну відповідь!
Мишка-шалунишка
• 21 августа 2019
Ответ для-Ань-
Щеплення і українське законодавство:
У Львові дітей в дошкільні заклади та школи прийматимуть без щеплень:
Дякую, скористаюсь. В нашій школі категорично заявили, що відмова не підходить, лише медвідвід за станом здоров´я.
Маргарита и Мастер• 22 августа 2019
Ответ дляМишка-шалунишка
Ага, Давайте сначала угробили здоровье вашему ребенку, а потом напишем отвод. Че уж там. Давайте сразу евтаназию детям. Нафига они нам нужны
Маргарита и Мастер• 22 августа 2019
Ответ дляЕдинорог помог
Я до этой ситуации была не супер за прививки, но делали. Сейчас я агрессивный антипрививочник. И то, мы узнали случайно. У сына синувит и в травмпункте увидели, а так? Досиделись бы до последнего?
Ответ дляМишка-шалунишка
Подивіться відео адвоката Сергія Гули.
Про недопуск нещеплених дітей з 1 вересня - що робити:
Нещеплені діти мають право відвідувати школи і дитсадики - ЗУ ’Про освіту’:
Нехай дитина навчиться захищати свої права:
Та інші відеоконсультації.
Маргарита и Мастер• 22 августа 2019
Ответ для-Ань-
Подивіться відео адвоката Сергія Гули.
Та інші відеоконсультації.
Спасибо
КрытыхРынков• 22 августа 2019
Ответ дляХвостПистолетом
Сразу вспоминаю 90 стые и продавцов на рынках, которые всегда говорили , что себе тоже всегда такое берут, «очень хорошее». А люди верили...
У нас хороший семейный доктор, я у неё не первый день . Оснований не доверять у меня нет...
Curly_Girl• 23 августа 2019
Моєму молодшому не можна було робити жодного щеплення до 9 місяців. У 9 місяців ми почали все те, що роблять іншим дітям з пологового: БЦЖ, АКДП, КПК... Наздоганяємо графік. АКДП три штуки зробили безкоштовні індійські, все було добре. Скоро нарешті зробимо четверту і закриємо цю тему.