Я_поехала• 24 августа 2019
Якби вашій дитині на ДН гості принесли кофту з секонду.
Ваша реакція?Вони люди середнього статку .Таких міліони.Але кофтина з сека?Я під враженням.
Пи Пи Пилюля• 24 августа 2019
Ответ дляСекс-Бомба
Точно!!!В неї сестра там працює.Вона колись розказувала що вони в гості такі речі носять.От наша черга пр цшла.Це капець.Запах і вицвівша,облізла.
Автор, троллить тоже надо умеючи. Слишком сгущаете краски, не спешите))))
Я_поехала
• 24 августа 2019
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вам всюди тролі мерещаться?
Винник• 24 августа 2019
В нас є знайома яка перед чужими і багатими, де треба випендритись, дарує непоміру дорлгі подарунки, великі сумми грошей. А своїм рідним, добрим знайомим приносить столові серветки (звичайні, паперові), туалетний папір, моїй дитині 20грн на ДН подарувала)))) Ми реально просто сміємося, кожного разу з чоловіком робимо ставки що за хєрню отримаємо цього разу. Так навіть веселіше
Принцепесочка• 24 августа 2019
Надо было спросить реально -вы свою вещь нечаянно у нас забыли старенькую.и вернула бы .
Паравозик• 24 августа 2019
Подруга год назад пришла с двумя детьми и подарили моей дочке свои старые пазлы. При этом съесть почти всё мясо их семья не постеснялась. На детские развлечения они не остались. Было впечатление, что пришли просто покушать. Хотя это люди с достатком.
После таких случаев остаётся неприятный осадок, но лично я ничего им не сказала. До сих пор не знаю как правильно надо поступать. Может тут найду совет.
Зяблик протестант• 24 августа 2019
Ответ дляСекс-Бомба
Вже б просто плитку шоколаду.Ми не нуждаємось.Якось не по собі((.
Я би на др їх дитини теж щось із секу подарувала:))
Зяблик протестант• 24 августа 2019
Ответ дляСекс-Бомба
Я також так мтслю.Але вони дужк зитрожопі.Довго розказувати.
А обов´язково з ними спілкуватися?
Зяблик протестант• 24 августа 2019
Ответ дляСекс-Бомба
Так і є.Але доя себе подарки хочуть огого
То приходите до них і перед усіма гостями виймаєте штанці з секонду і голосно кажете ’Маша, ви нам на др таку класну кофту із секонду подарували, мені теж хотілося тебе порадувати, тиждень там рилася, ледь знайшла те, що тобі підійде’:)))