Единая страна!• 29 августа 2019

Підкажіть по рюкзаках Kite, Yes, 1 вересня

Вони є каркасні місткістю 12-13кг? У нас 11л вже малий, у старшої 15л - то ще завеликий для молодшої. Ось лопачу пром.юа, а там або 11л, або 15-16л. Цікавлять саме КАРКАСНІ.
dubrovatatyana• 29 августа 2019
у нас Кite, для первоклашки громоздкий, сейчас идем во второй уже более-менее

автор Единая страна! • 29 августа 2019
Ответ дляdubrovatatyana
у нас у першому класі теж був кайт. 11л. він нам і був малуватий,а зараз для другого класу хочу чуть більший.