Мона_Лиса• 09 сентября 2019

помогите с пунктуацией и переводом на английский

Нужна ли перед КОГДА запятая в предложении
Как я буду себя чувствовать когда я сделаю то-то и то-то
на украинском перед КОЛИ нужна запятая
як я буду себе почувати коли я зроблю...
и как эту фразу правильно, но просто перевести на английский?
Заранее спасибо!
Единорог_помог• 09 сентября 2019
Запятая не нужна

Котомафия• 09 сентября 2019
If i did something i would feel.. это о действии которое только представляете или when i do something i feel.. ну это больше о постоянных действиях и чувствах.
Единорог_помог• 09 сентября 2019
how I would feel if I do something
Блины со смайликами• 09 сентября 2019
How do I feel if I do something. Якщо підрядне речення стоїть перед головним, то кома потрібна. If I do something, how do I feel. Або варіант з би. How would I feel if I did something.
Без комплексов• 09 сентября 2019
Дещо вже написали правильно, якщо речення починається з if/when, то після умовної частини, ставиться кома. Якщо речення починається з головної частини, кома не ставиться.
Ваше речення - це умовне речення першого типу - в головній частині використовується will, в підрядній - теперішній час
Як я буду себе почувати коли я зроблю... - How will I feel when I do... ?
Як я буду себе почувати коли я зроблю це. = How will I feel when I do this?

По раніше даних варіантах
How do I feel if I do something. - Це Zero Conditional - перекладається, Як я почуваюся, якщо роблю (щось).

How would I feel іf I did something - Як я би почувалася, якби зробила щось.

how I would feel if I do something - такого взагалі не існує