Рву и мечу• 18 октября 2019

Якось дуже стрімко зараз росте населення Києва.

Я народилась і вже 30 років живу в столиці України. Пам´ятаю Київ тих часів, коли тільки будувалась Троєщина і Харківський, коли не було так багато ТЦ і ходили смішні маршрутки-газельки.
Нещодавно ми з чоловіком купили власне житло і я почала знайомитися з мамами на дитячих майданчиках. Так от: більшість (майже всі) із них арендують тут житло. Найбільше дівчат з Черкащини, Чернігівщини, Вінниці зустрічались. Так само мої однокурсники, які приїхали з інших міст-сіл, після закінчення навчання почали знімати квартири по 3-4-ро. Дехто вже купив власні (багато оселилося на Софіївській Борщагівці, у Вишневому, в Броварах).
Багато молоді, з якою я гралась в селі у бабусі на Київщині, перебрались до столиці. Теж арендують житло, працюють, народжують діток. Мої батьки теж років 35 тому переїхали сюди, - тато військовий.
І я останнім часом думаю: який Київ містить демографічний резерв? Адже щороку випускники навчальних закладів не повертаються додому, а залишаються у столиці. Це десятки тисяч нових людей!
І вперше в житті закрадаються паршиві думки про те, що "Киев не резиновый" і через років 10 буде просто перенаселений і потопати в пробках.
Хто живе у інших столицях світу? Відчуваєте подібне?
автор Рву и мечу • 18 октября 2019
Ответ дляКрасная помада
Из-за этого роста город теряет свое очарование. Киев совсем не похож на Москву, красивый, уютный
Це різні міста. Але, загалом, погоджуюсь з вами.
А от Москва в порівнянні з Шанхаєм (бувала в 2013-му та 2015-му) вигладає затишним пгт))

Кашка-маняшка• 18 октября 2019
Ответ дляМини-бикини
Мне бабушка рассказывала что после войны на Крещатике можно было не в третить ни одного человека днем, а метро вообще пустое ходило. Но надо было с работы брать документ-командировочный - люди в раюочее время не могли просто гулять по городу.
Какое метро после войны? Его в 60м году построили
автор Рву и мечу • 18 октября 2019
Ответ дляКашка-маняшка
При Андропові чи при Черненко не можна було гуляти в робочий час. Вона переплутала напевно))
Мини-бикини• 18 октября 2019
Ответ дляКашка-маняшка
Это просто воспоминания - не за один день.
Налитое яблочко• 18 октября 2019
І якось дуже багато маньяків розвелося, які намагаються скоротити це населення.
ПИПИКНУТАЯ• 18 октября 2019
Ответ дляСегодня я не я
где это маньяки развелись?
автор Рву и мечу • 18 октября 2019
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
где это маньяки развелись?
Так. Кажуть на Райдужному, Воскресенці, Троєщині, Лісовому з´явився. Нападає з ножем.
Наизнанку• 18 октября 2019
Ответ дляБезникая
Була в Москві в 2012-му по роботі. Загубилася в метро
Мене тоді вразила кількість населення з Азії (типу киргизи, таджики).
Вы не внимательная наверно. Мы в Париже в метро не заблудились ,а там оно не проще чем в Москве
ПИПИКНУТАЯ• 18 октября 2019
Ответ дляМини-бикини
утрировала Ваша бабушка, бездельников конечно не было как сейчас развелось, в Киеве на заводах и фабриках раньше пахали в 3 смены

Налитое яблочко• 18 октября 2019
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
где это маньяки развелись?
https://www.segodnya.ua/kiev/kaccidents/zaderzhani...
автор Рву и мечу • 18 октября 2019
Ответ дляСегодня я не я
Дякую, що ссилку цю скинули. Батьки на Троєщині живуть і реально вже місяць страшно було ходити там.