Можливо у когось подібне траплялось?Замовила декідька речей, але отримала не всі.В листі доставки написано затримується.Чи отримаю я тепер свій товар, який вже, доречі, проплачений?
Аноним• 11 октября 2012
Позвоните в службу D.H.L они доставляют вещи и спросите почему задержка. я с другого города, к нам эта служба не доставляет, я с ними договорилась об отправке через Н.П, очень приятные сотрудники у них. Удачи!!
Ответ дляvestichka
дякую.але в тому і річ що D.H.L. доставку зробили, але я відкрила пакет і там замість трьох речей було дві, а в листі доставки, той що друкує сам некст, написано, що дана річ затримується.Тобто вони,D.H.L., мабуть навіть і не в курсі...навіть незнаю((
Значит нужно написать на Некст, в службу поддержки, уточнить когда придет вещь. думаю они вам сами вышлют ее когда она появится.