З травня 2018 року рахують по іншому, всі подали нові декларації, чи є такі як я , що думали перерахують автоматом?
Ответ дляГорськ
Я навіть не знали,як ви не чули.Я не маю ніколи не мала субсидії і то чула про це по всіх каналах.Часто тут обговорювалося,на роботі,по сусідам.Питання субсидії гостро людей турбує в опалювальний сезон.
Ви чули про те що потрібно йти та подавати нові заяви?
Ответ дляmyshkar99
И не только слышала, но и ходила, и подавала. И здесь неоднократно это обговаривалось. И сами работники органов соц защиты тут писали о том, что если и кому произошел автоматический пересчет ( это типа технический сбой системы), то все равно нужно идти с доками по новому, иначе позже вычислят и накажут.
Ответ дляМарфа Вас
Накажут за свій технічний сбій
Ответ дляМарфа Вас
Я тоже посмеялась тогда... А теперь вот, оказывается, кому то реально не до смеха ...
Да в мене багато таких знайомих знайшлося. Кажуть кинулися ті люди хто злякалися , що доходи чоловіка будуть рахувати ( навіть розлучилися через ці субсидії), а нам мол боятися нічого то ми нікуди і не шли, хай рахують