Наверняка• 01 декабря 2019
Електронні підручники НУШ
Добрий день. Підкажіть чи існують електронні підручники Нуш 2 клас? Рюкзак не підйомний. Є можливість залишати підручники в школі, а вдома користуватись планшетом.
Чи існує електронна версія, хто користується чи задоволені
Блондинка в Законе• 01 декабря 2019
Для 2 кл рано электронные. Купите 2 комплект по мове и математике но это мало что даст. Творчество оставляйте в боксе в школе
Наверняка
• 02 декабря 2019
Ответ дляБлондинка в Законе
Вся творчість в школі в боксі. Спортивна форма, кроси, перезувне також. Але рюкзак не підйомний. По 2-3 зошита з предмету додаткових. Нехай би вдома з планшету робив д/з