Не боюся осуду• 1 час назад

Хочу переїхати в Вінницю, допоможіть порадами, будь ласка.

Я з Вишневого, після останніх подій прийняла рішення переїхати у Вінницю. Робота онлайн.Порадьте , будь ласка, який район краще обрати, на що звернути увагу. І взагалі, як шукати квартиру, через рієлтора, чи самій? Ніколи з цим не мала справи, навіть не знаю, з чого почати. Буду дуже вдячна за будь які поради.
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Пусть всё у вас получится.

Великий сатирик• 1 час назад
Спроси у грязных пытках с кролями🤣🤣🤣
автор Не боюся осуду • 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Пусть всё у вас получится.
Дякую !
Сонячний день• 1 час назад
Вы там бывали раньше?
автор Не боюся осуду • 1 час назад
Ответ дляСонячний день
Вы там бывали раньше?
Проїздом часто була, в самому місті гуляла один раз біля фонтанів іще до війни
Я родом з Вінницької обл
Мудрецыха мира• 1 час назад
Я у Вінниці була проїздом, але винаймаючи житло в Україні звертала увагу б на: чи є в оселі газ окрім електрики, оптоволокно на вай фай, щоб не високий поверх, якщо ліфт не буде працювати, альтернативні способи живлення (чи в квартирі акумулятор, чи самим докупити), ну і інфраструктура, «цікаві» обʼєкти поблизу, укриття. На мою особисту думку краще з рієлтором, тим паче за послугу платить орендодавець зазвичай
мегамоСГ• 55 минут назад
Ответ дляМудрецыха мира
Орендодавець платить ріелтору? хіба в солодких мріях.
Барабасиха• 25 минут назад
Ответ дляМудрецыха мира
З останнього речення ржу вголос