KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Файна цьоця

А як у вас? Чи відбувалися з вами цікаві історії?

17 цікавезних історій вустами перевтомлених мам і тат, або батьками бути нелегко!

Батьками бути важко. Стільки всього треба встигнути зробити, стільки всього запам'ятати, нічого не наплутати. Підвищений рівень страху за життя та безпеку малятка роблять з матусь і татусів ще більш некерованих та імпульсивних особистостей, а нестача здорового, повноцінного сну й хронічна перевтома іноді перетворюють їх на яскравих персонажів домашнього камеді-шоу. Головне тут - все ж не втрачати ані здорового глузду, ані почуття гумору!

Кілька цікавих замальовок на невиспану злободенну тематику батьківства "Каралєвна" пропонує вашій увазі нижче.  

 

1. Я в духову плиту поставила курячі крильця, плиту виключила і 3 дні поспіль нею не користувалась, а потім несподівано згадала, що в мене ж там крильця лежать…

2.  Я намагалася вчора заспівати своєму карапузу пісеньку про «зеленого кузнечика», не могла згадати ні початку, ні кінця, і все мугикала про жабку, яка не очікувала «такого вот конца». Чоловік мені каже, що вночі я прокидалася і голосно обурювалася з приводу того, куди все ж таки запропастились перші рядки пісеньки.

3. Посеред ночі чоловік мене будить – наполегливо й ліктями. Я здивовано й сонно запитую: "Тобі чого це?" А він: «Де та деталь від зварювального апарату?»   Я навіть спросонку розумію, що такого добра у нашому сімейному ліжку не повинно бути у принципі, кажу: «Завтра знайдеш» і валюсь спати далі. Крізь сон чую, як чоловік колошматить ковдру й покривало, щось наче шукає. Вранці запитую: «ті що шукав вночі, який ще зварювальний апарат?». «Я? (щирий подив) Ти чого? Я спав, як убитий!»

4. Зранку пішла на прогулянку з собакою. Вийшла з під’їзду, озирнулась – собаки нема. Я забула його вдома.

5. Ну от, скажімо, вчора і сміялася над випраними у пральній машинці памперсами, а сьогодні вранці розвішувала білизну і з’ясувала для себе, що я випрала соску!

6. Вчора зранку чоловік мені каже, що вночі я стала вкладати його собі на руку, а він почав пручатися, що йому так незручно, а я його по голові гладжу і шепочу: «ЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧЧ, тихо-тихо, спи, моє сонечко», він змушений був здатися. А я цього навіть не пам’ятаю!

7. Прокидається чоловік вночі, підходить до дитячого ліжечка (син тихо-мирно спить), нахиляється, а я питаю: «Ти чого?», а чоловік відповідає: «Лежи, лежи, я сам його заспокою»…

8. У подружки чоловік посеред ночі розбудив її (він в ресторані офіціантом відпрацьовував) і запитує: «Які сьогодні салати ходові?». А іншого разу той же чоловік – спав, а подружка ще ні, вона пішла й взяла собі яблучко перед сном похрумати, лягла, а він вирвав у неї з рук яблуко, швидко з’їв, кинув в неї огризком і заснув. А зранку він нічогісінько не пам’ятав!

9. Ввечері сиділа за комп’ютером, CD-диск залишила на ослінчику біля дитячого ліжечка. Вночі Максик прокидається, плаче, типу: «їсти хочу!». А я спросонку беру CD, підношу його до дитини, що плаче, й кричу: «Як же він вставляється!?», розбуркую зі сну чоловіка й кажу, що я не можу диск вставити. А він каже: «А навіщо?». І аж тоді я розумію, що замість соски тримаю в руках щось зовсім не те! Як же мені потім було соромно! І таке буває…

10. Стою в магазині з продуктовим візком і вибираю чай. Раптом усвідомлюю, що я катаю продуктовий візок туди-сюди, як коляску з дитиною.  

11. Хм... періодично телефоную чоловікові, набираючи цифри на калькуляторі, який завжди під рукою…

12. А я періодично беру з собою пульт від телевізора – якось на зупинці подзвонити намагалася.

13. Перші місяці спала максимум по 4 години, дитина майже увесь час на руках, колихали вже і так, і сяк. Через півтори місяці (синулькиних) ловлю себе на тому, що сиджу на стільчику (дитя мирно спить у ліжечку), їм і колихаюся сама туди-сюди, з боку в бік. А-а! Баю-бай, словом. При чому, повний.

14. Мені вночі сниться сон, що я народила дитину, але іншу, не Максима. Я лежу на ліжку, мені приносять дитя, я припідіймаюсь на ліктях і починаю його роздивлятися. Дивлюсь і дивуюсь, це яку ж велику дитину я народила! У нього такі довжелезні вії… У нього таке довге волосся! А що це таке в роті у нього біліє?!! Я починаю думати, чи це ясна, чи це зуби!?? Простягаю руку до обличчя дитяти і розумію, що я не сплю, а роздивляюся свого рідного чоловіка, котрий спить поруч!!!! Оце-то і поїхав у мене дах!

15. Перші місяці постійно плутала холодильник з мікрохвильовою. Кілька разів намагалася залишити телефон в холодильнику і було також кілька спроб зателефонувати з пульта від телевізора.

16. Я не скажу, що дуже вже так сильно втомлююсь, але ночами не сплю… Потім плутаю дні тижня і ніч з днем. А недавно заснула, коли йшла з ванної кімнати до шафи – чоловік вранці дуже здивувався…

17. Останній тиждень сплю всього лиш по дві години вночі, весь інший час вона реве. Так от: поїли ми з сином вранці кашу, Аліса почала ревіти, я взяла її на руки, несу брудний посуд – віднесла, поклала на пеленальному столику, повернулась на кухню, стою, пхаю Алісу в раковину, а вона не влазить, я пхаю, пхаю, і раптом розумію, що я її з брудним посудом переплутала.
Джерело: Соціальна елітна група мамочок "МАМА™"

13 ноября 2013 в 08:49
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 bazoomba
13 ноября 2013 в 09:07
насміялась від душі!!!)))
дякую за позитив!
пам´ятаю теж цей стан напівсвідомості від невисипання - добре що в мамочок вистачає хоробрості з себе посміятися)))
Гага Газу
2 Гага Газу
13 ноября 2013 в 09:09
сварила дочке компот,решила процедить через дуршлаг, в итоге фрукты остались,компот в раковине.
Файна цьоця
(автор)
3 Файна цьоця
(автор)
13 ноября 2013 в 09:10 Ответ для bazoomba
Кожна із нас пережила дивовижні моменти. Я сама часто знаходила пульт у ванній кімнаті, а ножі - в холодильнику)))
ПотеряласЯ Я...
4 ПотеряласЯ Я...
13 ноября 2013 в 09:36
У меня было такое: привела старшую дочь на гимнастику, немного опоздали. Младшая (1мес) спит в коляске - я прошу подругу присмотреть и увожу старшую на третий этаж в спортзал. А в это время приходит моя мама, видит коляску в раздевалке и выходит с ней на улицу покатать... Я спускаюсь вниз к подруге и мы болтаем минут 10. Потом я опомнилась - где коляска с ребенком? А подруга говорит - твоя мама с ней на улице, я думала ты знаешь...раз раньше не спросила...
5 ОльгаZ
13 ноября 2013 в 10:45
номер телефона иногда набираю на клавиатуре компа, ножи, телефон и хлеб - три предмета которые часто почему-то попадают у меня в холодильник, еще один раз были ключи)