Мне без сахара• 22 июня в 16:48

Ви підготували доньці тривожну валізку?

мова йде про дівчаток-підлітків. На випадок, якщо в неї почнуться КД не вдома, а десь - школа, поїздка, гульки з подружками і тд?
Я своїй купила непрозорий міні-кейс, туди склала 1 шт білизни, засоби гігієни, серветки і гігієнічні пакетики для сміття. Досить компактно виглядає, як просто якась косметика в чохлі, носить з собою з гаманцем.
Ви своїй таке робите чи ... як буде так і буде?
Здається, в нашому дитинстві мами взагалі такого не робили, навіть не розповідали, коли починалось - хтось протікав в школі, хтось на вулиці, попросити в когось тоді прокладку було взагалі нереально, і що робити... Памʼятаю, стрес був шалений в перші пів року, коли почались КД - взагалі не розумієш шо і як відбувається, мама купувала всього одну пачку прокладок, більше - ні, ходиш в школу, боїшся, що хтось побачить, або почнеться не тоді коли чекаєш (і таке було) або якщо вже сталось - ні білизни ні засобів немає, вихід був один - привʼязати спортивну кофту на пояс і не вставати до кінця уроків...
Гладиолус• 22 июня в 16:49
А что случилось уже бомбят?

Коко Шанель• 22 июня в 16:49
Просто сумочка для прокладки і там 2 прокладки, так, носила з собою коли було зрозуміло, що місячні на носі
Маю сечі• 22 июня в 16:50
У нас и прокладок не было
автор Мне без сахара • 22 июня в 16:51
Ответ дляКоко Шанель
Ви турботлива мама)
Свекруховна• 22 июня в 16:53
Ото заморочки. Прям река потечет
Простецкая• 22 июня в 16:54
тривожну валізку

вы б слова подбирали, авторко
А я кумедна• 22 июня в 16:54
Ну, по городу не носила с собой, когда ехала куда то в лагерь без меня, давала пачку прокладок, чтобы было время раздуплиться по месту и найти где взять еще.
Сейчас уже начались у нее, как то сама справляется, заканчиваются - говорит что надо купить, все
Коко Шанель• 22 июня в 16:54
Ответ дляМне без сахара
Ви турботлива мама)
Та ні, звичайна, зараз просто тема місячних перестала бути табу. Донці зараз 15, зустрічається з хлопчиком якому 16, може його відправити купити прокладки, вільно взагалі на такі теми розмовляє, як і всі її подруги. Обирали з подружками на яку зміну в табір їхати, теж всі повідкривали свої календарі місячних, знайшли дати які всім підходять. Так і має бути, це наше покоління було перелякане і засоромлене, але це звичайний фізіологічний процес, з яким живуть усі жінки довкола
автор Мне без сахара • 22 июня в 16:54
Ответ дляСвекруховна
Ото заморочки. Прям река потечет
Це ж стрес для дитини все одно. Чого б не полегшити їй життя?

Спілий баклажан• 22 июня в 16:57
Деньги есть, знает где продаются прокладки и контрацепция. На крайняк салфетку подложит и дойдет до магазина.
Кусман Сиру• 22 июня в 16:58
Більшої дурні не читала.
В 15 років не може дати ради собі?
Якби ви писали про дитину 11 років, то ще б зрозуміла, але не про 15 річну.

МамО, у вас зовсім свого життя нема?
Цідило правди• 22 июня в 17:00
Ответ дляМне без сахара
Ви турботлива мама)
ну и шоу у вас. просто с собой. все
Цідило правди• 22 июня в 17:00
Ответ дляМне без сахара
какой стресс, это природа и праздник принцессы с подружками в кафе.
ЖующаЯКонфету• 22 июня в 17:02
Це тепер так називається??
Как_б_не_так• 22 июня в 17:06
Ну прям заморочились, у меня всю жизнь прокладка запасная в кармашке сумки и все)
Борець за гаманець• 22 июня в 17:07
Я поклала в косметичку серветки для інт гігієни,звичайні серветки і прокладки. Носить в рюкзаку. А взагалі в школі в туалеті є ,,рожева коробка ,, з прокладками, закупляється батьківським комітетом, якщо закінчились, можна з неї взяти.
ЖующаЯКонфету• 22 июня в 17:07
Ответ дляСвекруховна
Ото заморочки. Прям река потечет
Якщо й не ріка, то шо, не забруднить одяг?
12 галюцинаций• 22 июня в 17:09
Ответ дляЦідило правди
Через год она поймёт, что её жестко обманули и что эта волынка теперь лет до 50. Климакс тоже не забудьте отпраздновать.

Суть праздника месячных пошла из средневековья. Чтоб все узнали, что очередная стала готова беременеть и рожать. Уверены, что в наше время это стоит праздновать?
Интересно, у мальчиков есть праздник первой поллюции? А то несправедливо, гендерное неравноправие
12 галюцинаций• 22 июня в 17:13
Ответ дляЖующаЯКонфету
В більшості перші місячні - це не кровотеча, а швидше мазня. Шар в матці дуже невеликий.

Болтушка Му• 22 июня в 17:14
А вона безголова, сама не може?
СкрипяСердцем• 22 июня в 17:15
У мене сини.
Зате у мене особисто у рюкзаку є косметичка з прокладками, тампонами, труси 1 шт., пара пакетів рожевих і вологі серветки.
Раптом що, мені запасу на декілька годин вистачить.
На роботі у коробці ще пачка прокладок є.
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 июня в 17:15
Ответ дляМне без сахара
автор, первые выделения пару капель, она такое не пропустит, прорывает уже дам постарше, защиты ластовицы на трусах вполне хватит на пару часов
Любви вам!• 22 июня в 17:29
Моїй було 10 з половиною коли почалися, вона все знала і завжди 2 прокладки були в рюкзаку.
Мастер Клас• 22 июня в 17:36
Ответ дляМне без сахара
Автор, вы конечно умничка с одной стороны, но смотрите чтобы ваша девочка могла сама о себе позаботиться и подумать о том как ей облегчить себе «женские дела» Чтобы умела сама найти способы себя подстраховать, когда мамы не откажется рядом.
Без образів• 22 июня в 17:39
А ви теж з собою чемодан носите?
ЖующаЯКонфету• 22 июня в 17:54
Ответ для12 галюцинаций
У мен была не мазня

12 лет, село
Никто вообще не ожидал что так рано будет
Викликаю на дебати• 22 июня в 18:17
Ответ дляМне без сахара
Чим просто прокладка в сумочці не підходить?
Сусідка зверху• 22 июня в 18:51
Я своей просто сказала прокладки лежат, если что там, когда заметила признаки приближения. Все это попало на ковидные карантины, поэтому первые и вторые была дома.
12 галюцинаций• 22 июня в 19:43
Ответ дляЖующаЯКонфету
У мен была не мазня

12 лет, село
Значит, было ювенильное кровотечение. Так тоже бывает. Иногда довольно опасное состояние
автор Мне без сахара • 22 июня в 23:37
Судячи з коментарів, у більшості позиція ’мені такого не дали-хай і вона страждає’ Що за поняття з 50-х? Аби не розбалувать? Чим? Турботою? Якщо я підстрахую доньку для першого разу - вона буде немічна Ок, давайте ще годувати дітей не будемо, а раптом виростуть немічними, сокиру в руки дала - йди собі добувай їжу в 10 років.
Шокую вас ще - так, а ще я їй куплю презервативи, коли час настане. Щоб мала з собою про всяк випадок і не погоджувалась без.