Топтунша• 14 декабря 2019
Волинська очільниця. Донька навчається в найдорожчому вузі світу.
Ви тільки уявіть масштаби корупції в нашій державі. Якщо таке може собі дозволити, якась не надто посадова особа обласного центру?
В цій країні толку не буде. Може хіба після смертної кари? Чи як?
Вообще не факт• 14 декабря 2019
Девочка может эскортница и ведёт лакшери образ жизни. Что мало их летает на уикенд в Дубаи. Мама бы не потянула такое даже если бы со всех последние трусы сняла.
Инфотуфелька• 14 декабря 2019
Ответ дляВообще не факт
то есть судья гос масштаба не потянула бы, а дочь проститутка да
Инфотуфелька• 14 декабря 2019
Ответ дляВообще не факт
вы себе уровень взяток хотя примерно представляете себе?)))
Кашпо• 14 декабря 2019
Живём мы так, потому что любые деньги на те же дороги - пилятся по карманам всех вышестоящих, а потом и всех остальных. И конца и края этому не будет ещё сотни лет (
Мадам БрЮшкина• 14 декабря 2019
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Пандуси? Та в сільських школах виходки дерев´яні на вулиці з вигрібними ямами, як в концтаборах колись, про що ви говоритн
в нашей школе построили пандус. По бумагам prozorro цена 1 млн грн
Молчунья• 14 декабря 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Як це, вартість 1 пандуса в школі 1 млн грн?
Мне без сахара• 14 декабря 2019
Ответ дляМолчунья
Капець , товаріщі)))) чому в наших рагулів така жага до розкоші? Як красти, то вже все, що можна. Та діти європейських чиновників собі половину з того, що наші не позволяють. Гидота. Щоб їм всім це боком повилазило. Елементарних пандусів вмонтувати грошей нема, а щоб всякі доці і синочки по найдорожчих універах вчилися є.
Я колись у школі працював, учителем труда. Така робота, шо нема шо сп..ть. Так харашо шо у мене жінка бєрємєнна була. Вона мєл гризла. То я їй мішками таскав. Главноє шо інтересно, вона той цвітний не дуже любила гризти. А в основном отой, квадратний.
@наш сучасний класик)))
Реанимация• 14 декабря 2019
Ответ дляИнфотуфелька
я - нет. а вы откуда знаете о размере взяток?
Смурфик• 14 декабря 2019
Ответ дляИнфотуфелька
а эта можорка по-вашему какого народа?) Или пропустили и когой то другой народ имели в виду?
Того так и живем
А каким боком она украинка???
Мира всем• 14 декабря 2019
Ответ дляПравильно_Валерчик
А папа у девочки кто? Может ее парень спонсировал
Папа - бедный ФОП, торгующий женскими одежками, за год зарабатывает аж 188 тыс грн, учеба в Катаре ему явно не по карману
Топтунша
• 14 декабря 2019
Ответ дляСмурфик
А каким боком она украинка???
Українка і жила в Луцьку. Батькі і менша сестра досі проживають тут.
Топтунша
• 14 декабря 2019
Ответ дляКашпо
Ну, має ж бути межа? Невже немає взагалі совісті у людей.
Топтунша
• 14 декабря 2019
Ответ дляИграюся
И что вы собираетесь с этим делать, кроме темы на советчица?
А що ми можемо зробити? Мені боляче і страшно, що ми і наші діти не застануть чогось кращого. А батьки то взагалі...
Инфотуфелька• 14 декабря 2019
Ответ дляРеанимация
когда раз в пятилетку их ловят с чемоданами долларовых взяток. вы новости выключаете?)
Смурфик• 14 декабря 2019
Ответ дляТаки в курсе
І що?? Те, що вони живуть тут, не означпє, що вони українці
Дама-мадама• 14 декабря 2019
Ответ дляТаки в курсе
Я говорю взагалі. Це по Вашому нормально? Коли щось буде змінюватися?
а видео про ваших мародеров в Донецке не хотите пообсуждать, не?
Говорящая галограмма Чингисхана.• 14 декабря 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Діамантовий пандус)
Мира всем• 14 декабря 2019
Ответ дляElektra
3 Липня 2019, 17:13
Проти Голови судової адміністрації Волині Наталії Коцирій відкрили кримінальне провадження, бо її донька публічно похвалилася розкішним життям у найбагатшій країні світу, Катарі.
....
Наталія Коцирій старшу доньку викреслила із декларації, мовляв, дівчина повнолітня і сама на себе заробляє. При чому, навчання в університеті у Катарі вартує 60 тисяч доларів. На це мама також знайшла пояснення і каже, що дівчина настільки розумна, що тамтешній виш дав їй грант, який майже повністю покриває вартість навчання.
Проте, правоохоронні органи не повірили у таку дорогу казку і зараз декларацією мами та Інстаграмом доньки займається ДБР.
....
Умная, да
Ума палата