Лекція довга, майже дві години. Але дуже цікава, просто проривна, я вважаю. Про історію і про сьогодення.
я не буду тут сперечатися, щось доводити, сваритися. я просто не можу її не перепостити, не поділитися з вами. це повинні послухати всі. заплануйте собі послухати, поки йтимете кудись чи щось робитимете, не пошкодуєте.
Марина Вар• 10 февраля 2020
ой, автор, вас щас банщицы из предыдущей тему зелеными соплями закидают)))