21 февраля 2020

кетодієта. запитуйте-відповім

чому я це пишу? тому що шкода мені здоров*я людей. досить таки часто зустрічаю в темах псевдокетозників з їх нерозумними порадами. мода пішла така,всі на кето-прям панацея від всіх хвороб.а по факту то зовсім не кето,просто так називають,по-модньому. а дехто наслухається,начитається тих блогерів та груп різних ,та починає гробити собі здоров"я. Маю стажу два роки кето на практиці,під наглядом лікарів в Укр. та Німеччини.
ВсеЧетко 21 февраля 2020
Напишіть, що їсте.
Що категорично не можна?
Як вуглеводи рахуєте?
Що з молочки/кисломолочки можна?
Як контролюєте рівень кетонів?
Ну і Ваші результати цікавлять.
ДлинноНожка 21 февраля 2020
Расскажите что есть можно? Исходя из наличия продуктов у нас в магазине. Спасибо
Капуста Маша 21 февраля 2020
и что? главное напишите, какие результаты по здоровью, анализы сдавали?
и самый главный вопрос-когда кето закончится, то дальше что? снова +100 кг?
Велосипед давноооооо изобрели, какие уж тут вопросы
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляКапуста Маша
и что? главное напишите, какие результаты по здоровью, анализы сдавали?
и самый главный вопрос-когда кето закончится, то дальше что? снова +100 кг?
Велосипед давноооооо изобрели, какие уж тут вопросы
я писала про схуднути? То побічний та логічний ефект.
Кудряшка Сью 21 февраля 2020
напишите Ваше меню на день
если это в целях похудения - как потом закрепляется результат и как не наесть обратно все?
Дадосвидания 21 февраля 2020
С какой целью Вам была назначена диета ?
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляДадосвидания
С какой целью Вам была назначена диета ?
Епілепсія,для цього її розробили
Капуста Маша 21 февраля 2020
Ответ дляБабулька
Епілепсія,для цього її розробили
вы излечились?от эпилепсии?
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляВсеЧетко
Напишіть, що їсте.
Що категорично не можна?
Як вуглеводи рахуєте?
Що з молочки/кисломолочки можна?
Як контролюєте рівень кетонів?
Ну і Ваші результати цікавлять.
Все в межах свого кбжу.кетони кетометром по крові раз в три дні вранці та вечером,ще глюкозу
Капуста Маша 21 февраля 2020
автор держит интригу....
не ответила ни на один вопрос....
главное, вы спрашивайте
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляКапуста Маша
автор держит интригу....
не ответила ни на один вопрос....
главное, вы спрашивайте
Я відповідаю)
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляКапуста Маша
вы излечились?от эпилепсии?
Це не панацея. Одним допомагає на всі сто,декому трішки,а є і такі що жодних результатів. Залежить від причини епі. Я не хворію,дитина хворіє. Результати є
автор Бабулька 21 февраля 2020
Всім цікаво саме схуднення. Для чого саме кето? Низьковуглеводка дасть результат,сама на ній схудла на 23 кг.
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляКудряшка Сью
напишите Ваше меню на день
если это в целях похудения - как потом закрепляется результат и как не наесть обратно все?
Нижче написала стосовно схуднення. Як не наїсти ? Звикните до харчування та потім так по життю будете харчуватись.
ДлинноНожка 21 февраля 2020
Ответ дляБабулька
Я відповідаю)
вы отвечаете обтекаемо, смысл вашей темы?
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляДлинноНожка
вы отвечаете обтекаемо, смысл вашей темы?
Я ж написала,що все в межах необхідного кбжу .
Капуста Маша 21 февраля 2020
интриганка еще та.
вопросов больше нет.
автор Бабулька 21 февраля 2020
Що дасть меню?якщо для кожної людини воно інше.просто нема сенсу. Є норма бжу,берете калькулятор та впихаєте туди все,чого душа просить. Але продуктів багатих на вуглеводи багато не впихнете)
Мир Мир Мир! 21 февраля 2020
Ответ дляБабулька
Це не панацея. Одним допомагає на всі сто,декому трішки,а є і такі що жодних результатів. Залежить від причини епі. Я не хворію,дитина хворіє. Результати є
Какие именно результаты?
Спасибо.
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляМир Мир Мир!
Какие именно результаты?
Спасибо.
Зменшення кількості нападів,зменшили ліки по кількості та по дозі( було три препарати на майже максимальных дозах,зараз два та менша доза)розвиток пішов ,навіть побіг.
ДлинноНожка 21 февраля 2020
Ответ дляБабулька
Я ж написала,що все в межах необхідного кбжу .
еще раз спрошу в чем смысл вашей темы? если я могу и сама прочитать что в пределах кбжу
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляДлинноНожка
еще раз спрошу в чем смысл вашей темы? если я могу и сама прочитать что в пределах кбжу
Сенс в тому,аби не називали ´кето´ низьковуглеводку. Це різні речі,хоч і тонка межа між ними.
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляДлинноНожка
еще раз спрошу в чем смысл вашей темы? если я могу и сама прочитать что в пределах кбжу
Вас цікавили продукти-я написала що абсолютно всі дозволені.
ВсеЧетко 21 февраля 2020
Ответ дляБабулька
Все в межах свого кбжу.кетони кетометром по крові раз в три дні вранці та вечером,ще глюкозу
Все? І торт?)) Скільки вуглеводів на день споживаєте?
Кетометр - то зрозуміло. Який? Які тестполоски?
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляВсеЧетко
Все? І торт?)) Скільки вуглеводів на день споживаєте?
Кетометр - то зрозуміло. Який? Які тестполоски?
Такий. І цукор і кетони вимірює. в порції одній 9,1 вуглеводів (4 разовое харчування)
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляВсеЧетко
Все? І торт?)) Скільки вуглеводів на день споживаєте?
Кетометр - то зрозуміло. Який? Які тестполоски?
Торт не впихнути в норми ,хіба що з чайну ложку,а от чорний шоколад досить таки можна і багато
ВсеЧетко 21 февраля 2020
Ответ дляБабулька
Такий. І цукор і кетони вимірює. в порції одній 9,1 вуглеводів (4 разовое харчування)
Тобто 36,4 г на добу?
Клітковина рахується у вуглеводи? Наприклад, у 100г айсберга 3г вуглеводів. 1,2г це клітковина. Ви рахуєте всі 3г, чи тільки 1,8г цукрів?
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляВсеЧетко
Тобто 36,4 г на добу?
Клітковина рахується у вуглеводи? Наприклад, у 100г айсберга 3г вуглеводів. 1,2г це клітковина. Ви рахуєте всі 3г, чи тільки 1,8г цукрів?
1,8
ВсеЧетко 21 февраля 2020
Ответ дляБабулька
1,8
Розкажіть ще які тестполоски купуєте і в яких межах кетони у вас тримаються?
Кокосове масло вживаєте?
Цукрозамінники?
Кетохліб печете? Рецепт?
автор Бабулька 21 февраля 2020
Ответ дляВсеЧетко
Розкажіть ще які тестполоски купуєте і в яких межах кетони у вас тримаються?
Кокосове масло вживаєте?
Цукрозамінники?
Кетохліб печете? Рецепт?
ось фото ,обід. Салат з пекінки,яблука та ковбаси,масло волоського горіха ще рафаелка. Кетони середні 4. Кокосове та інші . Замінники ні. Не печу,лінь ,його теж рахувати потрібно,а порційно багато мороки. Печу кекси смачні з кокосом та яблуком ,сама їх люблю