Ось... Так більшість перенесе легко цю недугу. Вся біда у тому, що буде потрібна допога одночасно тисячам хворих, які в один час потребуватимуть серйозних реанімаційних заходів. Бережіть себе і своїх рідних! Особливо літніх родичів! Усім здоров‘я та здорового глузду у цій ситуації.
Ні. Не платять. Вам не цікаво ідіть почитайте щось інше. Мене просто вражає безпечність наших людей.м. Луцьк, карантин повний двір дітей....
Что почитат? Прлистайте советчицу или любой другой сайт! Включите тв. Я уже в квартире с 7:00-. 13 раз пол с доместосом помыла. Муж сказа-еще раз с шваброй увидит, в дурку сдаст. Погулять тоже не выйти.
Зачем удалять?? Я не понимаю, актуально во всем мире, это надо обсуждать
ну я например создала тему для таких кто не паникует, а реально размышляет над ситуацией и не теряет здравый смысл, так через 10 минут тему удалили. Значит если Ваша останется то такие темы выгодны, а моя нет. Так понятно? Если нет то ваша тема ’заказная’)))
Якщо вірити даним Воз від грипу помирає 0,1 відсоток ( від хворих), від цієї недуги за прогнозами 3,4 відсотки. І імунітет не виробляється, можна захворіти повторно. У більшості хворих пожиттєво лишаться проблеми з легенями.
Я теж з Луцька - у нас в дворі небагато дітей, двір величезний і зазвичай більше - роблю висновок, що чимало таки ізолювались. Ми теж гуляли, але я щось хвилююсь і після новин вчорашніх вирішила ізоляцію робити - то ми гуляли вранці, поки не було дітей, пару дорослих йшло повз двір і то далеко..погуляла з 2 річною дитиною 30 хв і додому. Все, сьогодні нікуди не підемо вже. Завтра планую так само, щоб не контактувати з людьми. якщо буде загострення ситуації, буду провітрювати кімнату і зовсім не виходити. страшно це все, насправді. Здоров*я нам усім!
А нас вражаете вы! Человек одну нормальную тему создал- набежали паникерши неадекватные и забанили! Куда ещё ити? Боитесь- мойте руки, сидите дома. А мы гулять идём.
Я тоже не поняла, почему вашу тему удалили. Получается, сайт перенасыщен порохоботками и истеричками.
Боже і я все в квартирі мию, а ручки дверні - це вже параноя.... Натерла сейфкардом, змила водою, через пару годин спиртом...Підлогу неж мию, телефонні чохли за 2 дні разів 5 вже помила....Мене теж чоловік відправив гуляти сьогодні, бо дурію....Ще й мама лікар - якраз пневмонії зустрічає в рентген кабінеті - не має коли і поговорити, стільки хворих....а на ній хірургічна маска за 15 грн!!!мегазахист!!!
Было в ТСН про аппараты ИВЛ - их всего 620 на всю Украину, в т.ч. и тридцатилетней давности.
та я уже писала провела анализ свободных коек плюс запасных ( киев) зараженных хватит на неделю принять , всех остальных - вопрос аппараты ИВЛ само собой, посчитайте , и стоят они от 20000 дол
Боже, у нас хоть есть эти аппараты для ивл? Наверное 1 на больницу
Наш мэр выступал(Житомир) и сказал,что есть 41 аппарат и город насобирал денег ещё на 10,но не можем купить,потому что по закону объявляется тендер,принимаются заявки и т.д.....по схеме.Просил об упрощении.Я решила,что 41 на область.Неужели на всю Украину?