Карамбулкул• 16 марта 2020

Мін’юст пропонує обшукувати людей без рішення суду та ввести комендантську годин

Міністерство юстиції України через поширення коронавірусу пропонує доповнити закон про надзвичайний стан нормами, що дозволяють проводити огляд особистих речей та обшук автомобілів без рішення суду.

Про це інформують джерела INSIDER з МВС та Мін’юсту.

Ці пропозиції нині обговорюють у форматі робочої групу на базі комітету з питань здоров´я нації, який працює над законопроєктами стосовно захисту від епідемії коронавірусу.

Зокрема, члени групи хочуть доповнити статтю 17 "Закону України про правовий режим надзвичайного стану", додавши два пункти:

запровадження комендантської години;

перевірка документів у громадян, а в необхідних випадках – проведення особистого огляду, огляду речей, транспортних засобів, багажу і вантажів, службових приміщень та життя громадян.

МВС у свою чергу на комітеті пропонує змінити одну зі статей кримінального кодексу. За порушення санітарних правил там хочуть ввести штраф від 1000 до 3000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або ж позбавлення волі до трьох років. Тоді як у діючій редакції передбачено штраф до 100 неоподаткованих мінімумів та обмеження волі до трьох років.
Анонимарик• 16 марта 2020
І правильно

Моська-слон• 16 марта 2020
А що шукати будуть?
МадамОхмури• 16 марта 2020
Ответ дляМоська-слон
А що шукати будуть?
Вірус))
Повелитель интернета• 16 марта 2020
Ой блин. От чего ушли из Донецка,к тому идем.
Блондинка в Законе• 16 марта 2020
А что они хотят найти в машинах и домах? Спрятаный коронавирус?
МойНеТакой• 16 марта 2020
А каким образом будут определены нарушители санитарных правил?
Те кто не купил маску за полтос ?Та что 2,50 была до кипиша
автор Карамбулкул • 16 марта 2020
Ответ дляМоська-слон
А що шукати будуть?

Может справки о состоянии здоровья
Стекловыжималка• 16 марта 2020
А что планируют найти и если мне с правого берега нужно отвезти родителям на левый провизию, то за это я ещё и штраф должна заплатить? Бред бредовый!
Моська-слон• 16 марта 2020
Ответ дляКарамбулкул

Может справки о состоянии здоровья
А хто їх видасть?

Стекловыжималка• 16 марта 2020
Ответ дляМоська-слон
А хто їх видасть?
Мне пока интересно кто в маршрутках и трамвае пересчёт будет вести
Анчо Ус• 16 марта 2020
Ответ дляМоська-слон
А що шукати будуть?
коронавирус)))
Этожзвяздаяегообожаю• 16 марта 2020
А что это за военное положение какое-то. Что за ерунда? Что искать собрались? Маски? У кого больше 2 шт, будут раскулачивать? Ни дня наше правительство без маразма не может(
Оч@ров@Шк@• 16 марта 2020
Ответ дляАнчо Ус
коронавирус)))
В сумке?
НетЕщеНаверное• 16 марта 2020
Зачем Вы бред распространяете.
Манка Я• 16 марта 2020
Что искать? Сопли в носу?

Чем обыск поможет против вируса...
Рогнеда Карповна• 16 марта 2020
Раша-2. Щойно відкриють кордони в Європу, треба тікати
Рогнеда Карповна• 16 марта 2020
Чи будуть проводити ректальні огляди? Там більше вірусів, ніж в особистих речах
Подставка для припева• 16 марта 2020
вы знаете, уже как-то все-равно
Одноклассница• 16 марта 2020
Ответ дляСтекловыжималка
Придумают новую должность и министерство под это дело

Spring2016• 16 марта 2020
Примут типа для борьбы с вирусом, потом так и оставят.
Нерадистка Кэт• 16 марта 2020
Зовсім з глузду з´їхали!
задумчивая мордочка• 16 марта 2020
Ответ дляМанка Я
Что искать? Сопли в носу?

Чем обыск поможет против вируса...
))
Нерадистка Кэт• 16 марта 2020
Ответ дляСтекловыжималка
Самі повинні розуміти ситуацію і самоорганізовуватись, імхо.
миссДавеча• 16 марта 2020
Ответ дляМанка Я
Что искать? Сопли в носу?

Чем обыск поможет против вируса...
Закладки с вирусом
Кривая спроса• 16 марта 2020
Ну какой ’джерело - инсайдер’???? Постите бред.....
Рву и мечу• 16 марта 2020
Вирус слабо распространяется, будут таким образом подкидывать.
Стервочка• 16 марта 2020
Поддерживаю комендантский час и максимальную изоляцию. С обысками перебор, вообще не пойму к чему они.
Чебуратор• 16 марта 2020
Последние колоски готовятся отбирать? Хуже не буууууудет (с) блеяние баранов
Хитрушка-чекушка• 16 марта 2020
Так а шо вони шукатимуть в особистих речах і авто? Пакетик коронавірусу?
juli344• 16 марта 2020
*бнулись они там, что ли?