Жынси_на_флиси• 18 марта 2020

Невідомі зі зброєю викрали 100 тис мед. масок

за словами потерпілих, вказані засоби індивідуального захисту на суму близько 1 млн гривень вони придбали у різних місцях упродовж декількох тижнів та через знайомих вирішили їх реалізувати.

Під час зустрічі з покупцями та перевантаження товару до їхнього авто, на місце події під’їхав автомобіль, з якого вибігла група чоловіків у спецодягу з предметами схожими на пістолети. Представившись працівниками СБУ та погрожуючи ймовірно зброєю, чоловіки поклали потерпілих на землю, довантажили товар та без будь-яких пояснень роз’їхались в різні напрямки.

У ході досудового слідства правоохоронцям вдалося встановити трьох осіб, причетних до злочину, та затримати їх. Розбійниками виявилися мешканці Києва та Київської області віком від 26 до 42 років, які не мають стосунку до правоохоронних органів та вчинили злочин з метою заволодіння дефіцитними медичними масками для їх подальшого перепродажу.

Джерело: https://censor.net.ua/ua/p3182056
Я-ваш шанс• 18 марта 2020
поделом

АсобеннАя• 18 марта 2020
Попижёновна• 18 марта 2020
Еще бы под суд, тех перекупов
Диверсификация• 18 марта 2020
Ответ дляЯ-ваш шанс
поделом
Согласна. Наказать и тех , и других
Подметайло• 18 марта 2020
На нары! Всех!!!
Вероятненько• 18 марта 2020
Е**ть
Галябалована• 18 марта 2020
Яке їхало, таке й здибало
Грушки-яблочки• 18 марта 2020
Барыг накрыли. Бог карает. Нельзя на горе наживаться.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 18 марта 2020
Вор у вора дубинку украл

Кондуктор троллейбуса• 18 марта 2020
Преступники вызвали полицию?) Ой, что-то не верится...