Брыкалка• 21 марта 2020
Які умови карантину в різних країнах?
В Йорданії оголошено воєнний стан, нікому неможна ходити по вулиці. Хто вийшов без причини, увязненя рік.
Після цього мій чоловік каже, що у нас не карантин, а фігня. І скоро буде дуже багато хворих.
Я запевняю, що ні у нас карантин серйозний, а ви що думаєте?
Як карантин в Європі і Азії?
Може справді нам ввести сильніші правила?
Як карантин в Європі і Азії?
Брыкалка
• 21 марта 2020
Ответ дляУказка
угу угу
шо не дочую то допрешу
вся ваша тема
шо не дочую то допрешу
вся ваша тема
Дуже смішно!
Наверняка• 21 марта 2020
У нас карантин максимум только в школах, вот и всё))
Все шарятся и тусуются в толпах
Отполированный Артем• 21 марта 2020
В Италии без особого разрешения, маски и перчаток выходить нельзя. Иначе штраф.
Контрольница• 21 марта 2020
Ответ дляОтполированный Артем
кто сказал, куча видео, люди просто ходят по улице, как и у нас, часть людей без масок
Отполированный Артем• 21 марта 2020
Ответ дляКонтрольница
У меня родственники там. Уровень ограничения зависит от района проживания.
СКИБИДЫШь• 21 марта 2020
Чехия. Штраф 20000,если без маски и перчаток. В магазине перчатки и маска по одному вход.