КрейсерАвроровна• 23 марта 2020

что такое туалетка?

Результат:
вже голосів: 99
54 (54.55%) туалетная вода
45 (45.45%) туалетная бумага
Бронетапок• 23 марта 2020
зависит от контекста
ВЫВсеВрете• 23 марта 2020
А мені от цікаво. Що роблять люди у той час, який вони зекономили собі, написавши туалетка замість туалетний папір? внєшка замість зовнішність?
Муркамурковна• 23 марта 2020
бумага туалетна
Муркамурковна• 23 марта 2020
Ответ дляВЫВсеВрете
це називається сленг
Бабушка-байкерша• 23 марта 2020
мда... карантин в разгаре.. гречку с пшеном еще не смешали? а пора
Муууумие• 23 марта 2020
Вода
ВЫВсеВрете• 23 марта 2020
Ответ дляМуркамурковна
це називається сленг
я не питаю, як це називається. я питаю, що вони роблять, чим зайняті, на що витрачають такий дорогоцінний час, який вони не змогли витратити на написання кількох букв.
Муркамурковна• 23 марта 2020
Ответ дляВЫВсеВрете
туалеткою зад підтирають
тю