29 марта 2020

Порадниці, на вашу думку так виглядають гарні жінки?

Порадили мені косметолога з Києва. Не буду називати ім´я.
Зайшла до неї на сторінку, вона якраз вела прямий ефір, і я задалась питанням, що у голові цієї дівчини, щоб таке з собою створити? Чому така потворна, штучна, груба? Одразу згадала обличчя одного відомого актора, є схожість, чоловічі грубі риси.
На вашу думку, це гарно? так мають виглядати сучасні молоді жінки? Чи це інстаграмна мода? Що коїться, я не розумію.
Всі фото з прямого ефіру крім останнього професійного зі сторонки, і для порівняння з актором
показать весь текст
ЗавЛабСнаб 29 марта 2020
Я недавно в ТЦ Аркадия до карантина встретила таких 4 штуки на 1 м квадратный. Честно, у меня был шок. Красавицы, ничего не сказать.
Любовь Калистратовна 29 марта 2020
Аааа срань, епрст
Кофр для ноги 29 марта 2020
Ответ дляМишка-шалунишка
Только это не Папанов
Точно, но и Папанов красивее тоже!
У нее изначально неважные внешние данные, зато самооценка огого.
Пушистый Пельмень 29 марта 2020
Ответ дляМюллерная
Українофобія?
Чи я помилково зайшла на російський сайт?
Нет, но без ’порадницi’ было бы лучше))
ЗаведУющая 29 марта 2020
О... На Троещине такое чудо живёт, иногда в маршрутке с ней еду.. Это треш, особенно в профиль.
автор Мюллерная 29 марта 2020
Ответ дляПушистый Пельмень
Нет, но без ’порадницi’ было бы лучше))
Не бійтесь заглядати у словник... Здається мені, що багато невідомих вам слів там побачите, якщо звичайне українське слово ’порадниця’ вам дико так сприймається
Пушистый Пельмень 29 марта 2020
Ответ дляМюллерная
Не бійтесь заглядати у словник... Здається мені, що багато невідомих вам слів там побачите, якщо звичайне українське слово ’порадниця’ вам дико так сприймається
Вы правильно написали, Вам кажется))
Создала тему, где обгадила незнакомого ей человека, еще и хамить пытается, о дает)) Вам бы самой не помешало заняться самообразованием.
ЛисАпедная 29 марта 2020
Ответ дляПушистый Пельмень
Нет, но без ’порадницi’ было бы лучше))
Так вы проходите мимо украиноязычных сайтов, здесь и не такое увидишь.
автор Мюллерная 29 марта 2020
Ответ дляПушистый Пельмень
Вы правильно написали, Вам кажется))
Создала тему, где обгадила незнакомого ей человека, еще и хамить пытается, о дает)) Вам бы самой не помешало заняться самообразованием.
Шановна, я вам не ’хамила’ а відповіла, і головне дала корисну пораду. Сприймайте це саме так.
Пушистый Пельмень 30 марта 2020
Ответ дляМюллерная
Шановна, я вам не ’хамила’ а відповіла, і головне дала корисну пораду. Сприймайте це саме так.
Сначало собой займитесь, а потом ’поради’ раздавать будете.
автор Мюллерная 30 марта 2020
Ответ дляПушистый Пельмень
Сначало собой займитесь, а потом ’поради’ раздавать будете.
І доречі, навчіться адекватно сприймати конструктивну критику по суті, а не шукати як би вколоти опонента, у відповідь
Пушистый Пельмень 31 марта 2020
Ответ дляМюллерная
І доречі, навчіться адекватно сприймати конструктивну критику по суті, а не шукати як би вколоти опонента, у відповідь
Ничему не учитесь)) Вам же сказано, все, что Вам кажется ’доречi’, как всегда невпопад) еще и флаг сюда прицепила)))
автор Мюллерная 31 марта 2020
Ответ дляПушистый Пельмень
Ничему не учитесь)) Вам же сказано, все, что Вам кажется ’доречi’, как всегда невпопад) еще и флаг сюда прицепила)))
Ви жіночка з комплексами, яку заділи за живе, і вона за рахунок критики інших хворобливо самостверджується, це дійсно смішно)
автор Мюллерная 31 марта 2020
Відчуваю що Ви стурбовано повернетесь сюди випустити решту порцію свого негативу, то я закрию тему, бо вже хвилююсь за ваш психічний стан