Большой секретик• 26 апреля 2020

тут була інтерпретація казки Курочка ряба про зраду

Допоможіть знайти.
Щось про те що яйце це їх кохання а мишка коханка, яка це кохання розбила.
Ресничный червь• 26 апреля 2020
Я не в теме• 26 апреля 2020
Было такое, не сохранила, бред бредовый
Вытворунка• 26 апреля 2020
Я не в теме• 26 апреля 2020
Вот еще одна интерпретация https://histrf.ru/biblioteka/b/o-chiem-skazka-pro-.... И кто это все придумывает???
автор Большой секретик • 26 апреля 2020
Ответ дляЯ не в теме
Было такое, не сохранила, бред бредовый
Та ладно, цікава інтерпретація
автор Большой секретик • 26 апреля 2020
Ответ дляРесничный червь
Розкажу вам по пам´яті.
Отже, жили собі подружжя. Кохали один одного, символом їхнього кохання виступає золоте яйце. Жили як всі, то він сварився (бив бив), то вона (била била), але кохання було міцне і непорушне. Аж поки в їхньому житті не з´явилась коханка мишка, яка хвостиком махнула, і кохання-яєчко розбилось. Плакали дід та баба, та продовжили своє подружнє життя, вже просте яйце.

То ви далі своєї руки лиця щось бачите?
Ресничный червь• 26 апреля 2020
Ответ дляБольшой секретик
Розкажу вам по пам´яті.

То ви далі своєї руки лиця щось бачите?
я даже затрудняюсь вам ответить...
Очень странно отождествлять мышку,в появлении которой никто не виноват и любовницу ,которая спала с тем дедом, который был не в беспамятстве.

Я вижу прекрасно.К чему вы это написали, выдумка-сказка плоская.
автор Большой секретик • 26 апреля 2020
Ответ дляРесничный червь
я даже затрудняюсь вам ответить...