Заместитель Анонима• 21 мая 2020
Допоможіть обрати КВЕД
Суть діяльності - придбання у постачальника матеріалів та перепродаж контрагентам включно з доставкою.
Заместитель Анонима
• 21 мая 2020
Ответ дляyaGoda
Для продажу Вам потрібно обрати один з підкласів розділу 47 ( просто Ви не вказали, якими саме матеріалами будете торгувати).
Перевезення КВЕД 52.29.
Але для надання послуги по перевезенню у Вас на балансі має бути автомобіль
Перевезення КВЕД 52.29.
Дуже вдячна! Перепродаж піску.